Ermeni Büyüsü Nedir ? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ermeni Büyüsü Nedir ? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ?

medyum papaz gultekin
medyum papaz gültekin

Ermeni Büyüsü tıpkı süryani büyüsü gibi ilk olarak ermeni papazlar tarafından yapıldığı ve kullanılan dilin ermenice olması sebebiyle bu ismi almıştır. Sıkça söylenenin aksine ermeni büyüsü bir ak büyü değildir. Herkes ermeni aşk büyüsü diye bilir ama işin gerçeği ilk yapılan ermeni büyüleri kara büyü olarak kullanılmış ve kişilere psikolojik rahatsızlıklar vermek ve onların hayatını mahvetmek amacını gütmüştür.

Ermeni Büyüsü nedir ?

Kadim bir uygarlık olan ermeniler tarafından uygulanan bu büyü kara büyü sınıfında bir büyü olup, insanın delirmesine sebebiyet verebilecek kadar güçlüdür. Yapılış amacı insanın kendisini kaybetmesini sağlamak ve onu lanetlemektir. İnsanlar tarafından her ne kadar aşk büyüsü olarak bilinse de bu büyü asıl ve ilk olarak kara büyü amacıyla yapılmıştır. Yapılışını ilk olarak ermeni papazlar yaptıkları ve kullanılan dilin ermenice olması sebebiyle bu büyüye ermeni büyüsü ismi verilmiştir.

Ermeni Buyusu Nedir Ermeni Buyusu Nasil Yapilir

Ermeni Büyüsünü Nasıl yaparlar ?

Ermeni büyüsü yapabilmek için öncelikle kişinin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı gereklidir. Bunun yanı sıra safran mürekkebi, çeşitli otlar ve gümüş  ermeni haçı . Bu uzaktan fotoğrafla yapılan ermeni büyüsü tarifidir. Kişinin fotoğrafı üzerinden yapılan işlemlerde öncelikli olarak fotoğrafa bilgiler safran mürekkebi ile yazılır. Sonrasında kişini fotoğrafı safran mürekkebiyle bir yuvarlak içine alınarak bu bölgeye gümüş ermeni haçı konur. Bundan sonra 13 defa ermenice tılsımlı söz söylenir. Bu haç ve fotoğraf 14 gün boyunca bu şekilde kalır. Medyum kişi her 4 günde bir gelerek haçı fotoğrafın üzerinden kaldırır ve ermenice tılsımlı sözleri söyleyip tekrar yerine koyar.

Büyünün 2. aşaması ise işlemde bize yardımcı olacak ruhani varlığın daveti için gerekli olan işlemdir. Demon adı verilen şeytanlar bu işlemde kullanılır ve onların davete icabet etmeleri için 3 tane keçi kesilmesi gerekmektedir. Bu keçilerin yanı sıra onları demonlara sunmak için beyaz kireçle çizilmiş bir pentagram içine 5 tane kırmızı mum yakılır ve ortasında kurban edilen keçilerin kanları bir gümüş kase içinde demona sunulur ve böylece demon davete gelir. Ondan sonra delirtmek istediğiniz kişinin bilgilerini demona verirsiniz ve işiniz 14 gün içinde tamamlanır.

Ermeni Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ?

Ermeni büyüsü etki süresi ilk emare görülme süresi olarak 7 gün ve işlemin tamamen etki gösterip kişiyi delirtmek için ise 14 gün süre gereklidir. Ermeni büyüsü son derece etkili bir kara büyüdür. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişide paranoya halleri başlar.

Ermeni Büyüsünün Etkileri nelerdir ?

Bu büyü yapıldıktan sonra kişilerde ilk görülen şeyler sırasıyla

  • Takip ediliyormuş hissi
  • Kabuslar görmek
  • Ölüm Korkusu
  • İçine Kapanma
  • Halüsinasyonlar görme
  • Bilinmeyen değişik sesler duyma
  • Gereksiz agresif tavırlar sergileme
  • Etrafında bulunan insanları kendine düşman gibi görme

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Ermeni büyüsü bozmak için gerekli olan şey bir ak büyüdür. genel olarak her ak büyü bir kara büyü ile bozulur. her kara büyü de bir ak büyü yardımı ile bozulur. Bir ak büyü ritüeli uygulayarak ermeni büyüsünü bozabilmek mümkündür. Bu büyüyü çalışacağınız medyum size söyleyecek ve ona göre bir ritüel uygulayacaktır. Bu duruma göre büyünün bozulma şekli ve süresi değişiklik göstermektedir.

Ermeni Büyüsünü En iyi Kimler Yapar ?

Ermeni büyüsü yapabilmek her medyumun harcı değildir. Çoğu medyum tek kelime ermenice bilmez ve bu ritüeli gerçekleştirecek kadar bilgi sahibi değildir. Bu yüzden ermeni büyüsü yaptırmak için ermeni ve yahudi medyumlar arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Medyum Papaz Gültekin efendi bu konuda gayet deneyimli medyumlar arasındadır…Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin