Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

medyum papaz gültekin
612a0783e12a7

Büyü nedir? Büyü hayatın akışını değiştiren, insanlara bazen olumlu, bazen de olumsuz bir kader çizgisi çizen tılsımlara verilen isimdir. İslamiyet öncesi döneme kadar uzanan köklü bir tarihi vardır. İnsanoğlu, her zaman için geleceğini merak etmiş ve gaibi araştırma yoluna gitmiştir. Gelecekte olabilecek, olumlu ya da olumsuz olaylar içinde büyüden yardım almıştır.

Büyü yapmaya her kul haiz değildir. Büyü yapabilmek için öncelikle İslam felsefesini, Metafiziği ve Havass ilmini çok iyi bilmek gerekir. Konumuzun başlığını oluşturan Sabun büyüsü de kara büyülerin en kötüsüdür. Sadece karşısında ki insana kötülük yapmak için kullanılan çok tehlikeli ve bir o kadarda öldürücü bir büyü çeşididir. Büyüyü yaptırmak için veya daha fazla bilgi için papaz efendi ile iletişime geçiniz..

Sabun büyüsü nedir?

Bu büyü içinde nefreti, intikamı, her türlü kötülüğü barındırır. Adından da anlaşılacağı üzere sabunla yapılan bir tılsımın, insan üzerinde ki olumsuz etkileriyle elde edilir. Sağlıklı bir insana dahi bu büyü yapılırsa, o insanı bir anda yatağa düşürebilirsiniz. Hatta büyünün bozulmaması durumunda kişinin ölümüne kadar uzanacak facialara yol açabilirsiniz. İnsanın başına en kötü hastalıkları musallat eder ve asla tıp yoluyla çözülemeyen bir illete yakalanırsınız. İyi niyetli insanların asla başvuramayacağı kadar tehlikeli bir büyüdür.

Bedeninizde bir anda oluşan bir hastalık var ve doktorlar bu hastalığa bir türlü çözüm bulamıyorlar. Günden güne eriyorsunuz. Böyle bir şüpheye sahipseniz, hemen iyi bir medyuma ulaşıp hastalığınıza şifa bulmalısınız. Büyüyü iyi bir medyumdan başka hiç kimse çözemez. www.medyumpapazgultekin.com sitesinden Medyum Papaz Gültekin efendiye ulaşabilirsiniz. Daha önce sizin gibi bu büyünün etkisinde kalıp, hayatını kaybetme tehlikesi yaşayan insanların, yazılarını okuyabilirsiniz. Çok şükür ki papaz efendiye bu konuda ulaşan hastaların tamamının üzerinde ki sabun büyüsü bozuldu ve normal hayatlarına geri döndüler. Bu büyünün yapılması çok kolay ama bozulması oldukça zordur. Sizin için hazırlanacak özel bir muska ile büyünün etkisi bozulacaktır. Büyü bozulduğu anda üzerinizde ki illet kalkacak ve eski sağlıklı yaşamınıza geri dönmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bu illet büyüye siz değil, çevrenizden bir yakınınız da yakalanmış olabilir. Söylediğimiz gibi büyünün varlığından en küçük şüphe duyuyorsanız, hemen bize ulaşın. Çünkü diğer büyüler gibi olmayan bu büyü, insanın ölümüne kadar varabilir. Tabi ki hastalıklarda ilk başvurulacak yer doktorlardır. Ama doktorların hiçbir tesiri olmuyor ve illet hastalığın nedeni anlaşılamıyorsa, burada sabun büyüsünün etkisinin olma ihtimalinin yüksekliğini aklınızdan çıkartmayınız. Bu gibi konularda insanlar çok uyanık olmak zorunda. Her sorunu madde ile çözemeyebilirsiniz. Madde ile çözümlenmeyen sorunların kökenlerinde kara büyü etkisi olma ihtimali çok yüksektir. Büyü olmasa bile duaların üzerine kurulu olan dünyamızda, şifayı yine dualarda aramakta fayda vardır. Kuran’da sıklıkla bahsi geçen, her hastalığın şifası olan duaları, sizler bilmeye bilirsiniz. Böyle durumlarda, Kuran ve Havass ilmi sahibi kişilerden destek almak, bir hayatın kurtulmasına imkan sağlayabilir.

Sabun büyüsü, sabunla ve birkaç iğneyle yapılan bir büyüdür. İğnelerin sabuna batırılmasıyla yapılır. Tabi ki tutup, bir sabuna iğne batırarak böyle bir büyüyü yapamazsınız. Bu işlem yapılırken, okunan ve yazılan dualar vardır. Bu öyle bir tehlikeli bir büyüdür ki, o işlemler hakkında burada bilgi vermeyi doğru bulmuyoruz. Çünkü yanlış ellere geçmesi durumunda, insan hayatını kast edecek kötülükler rahatlıkla yapılabilir. Biz sizlere bu büyünün yapılmasında değil, çözülmesinde yardımcı olabilecek şifa verecek kişiler olarak desteğe hazırız.Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin