Kara Yılan Tılsımı Büyüsü

Kara Yılan Tılsımı Büyüsü

medyum papaz gültekin
medyum papaz gültekin

Bu büyü tüm büyülerin babası olarak düşünülebilir, oldukça tesirli ve maaliyetli bir büyü olmasından dolayı pek fazla tercih edilmez.. Ancak son çare olarak çok tesirli büyüler arasındadır. İsminden de anlaşılacağı gibi ‘Kara büyü kategorisine girmektedir ve normal aşk ve bağlama büyülerimizden farkı da kara büyü methoduyla yapılması. Kara büyüler son derece tehlikeli ve etkili büyülerdir..

Bu büyümüzün tam ismi de “Kara Yılan Tılsımı” büyüsüdür. Bu büyüden her ne kadar internette, farklı kaynaklarda veya medyumlarda benzer isimde büyüler olsa da, aynı değildir.. Suriye Şam, Orta Asya, ve Kuzey Afrika’da yaygın bir şekilde kullanılan en tehlikeli büyülerden bir tanesidir.. Çok tesirli olmasından kaynaklı karşıdaki kişiye anında etkisi altına alır. Karşıdaki kişi bu yoğun oluşan enerjiden 1-2 gün boyunca biraz yorgun hissedebilir. Ancak örneğin bağlama veya aşık etmek için bu büyü yapıldığında ömür boyu ve doğal bir şekilde arzu ettiğiniz şekile karşı tarafı bağlayacaktır. Bu büyüyle istenilen kişinin tüm bedeni ve ruhu karşı tarafa bağlanır. Ona karşı dili tutulur, her istediğini yapar, emrinden çıkmaz. Bazı papaz büyülerine benzemektedir fakat papaz büyüsü değil Afrika büyülerindendir. Ayrıca Papaz Büyüsü’nden 150 kat daha etkilidir. Genelde Papaz büyüsünün etki etmediği bazı insanlarda bu büyü tercih edilebilir. Bu büyüyü yaptırmak ve diğer büyüler hakkında yardım almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Whatsapp’tan yazmak için buraya tıklayın.

2hhck6e
Kara Yılan Tılsımı, özel derilerin işlenip ve eskitilip tablo haline getirilmesiyle yazılır. Ardından elde edilen bu deri bir takım okumalar eşliğinde ve varlık atamasıyla toprağa gömülür. Ardından da tıpkı normal büyüdeki gibi işlemlere geçilir ve bir takım malzemeler ile üstünde işlem yapılır.


Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin