Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Kimlerdir. Bu soruyu yanıtlamadan önce sizlerin bilmesi gereken ilk şey ”Bakım” kelimesinin anlamı olacaktır. Bakım demek medyumların işlem yapmadan önce kişilere ait bilgiler ile ruhani varlıklardan bilgiler aldıkları kısa ritüellerdir. Bakım sayesinde bir kişiye büyü yapılıp yapılmayacağı ve eğer büyü yapılırsa tutup tutmayacağı öğrenilir.

Ön Bakım Nedir ?

Kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafları ile birlikte ruhani varlıkların yardımları alınarak üzerinde büyü olup olmadığı, işlem yapılırsa tutup tutmayacağı ve yapılacak işlemlerin ne kadar etkili olacağını görmek adına yapılan ritüelin genel adıdır. Ön bakım genel olarak 5-10 dk arasında süren ve bütün medyumlar tarafından ücretsiz olarak yapılan bir işlemdir.

Detaylı Bakım Nedir ?

Yine kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı ile ruhani varlıklar yardımıyla yapılan bir ritüel olup bu sefer daha uzun bir sürede yapılan işlemdir. Daha uzun sürmesinin sebebi tıpkı kahve falında olduğu gibi kişinin geleceği ile alakalı ön görülerde bulunmak ve onu doğru yönlendirerek geleceğine yön vermekle alakalı telkinlerde bulunmaktır. Detaylı bakım ise minimum yarım saat ile maksimum 2 saat arasında sürmekte ve ücrete tabi olan bir işlemdir. Çünkü detaylı bakımda medyum zaman ve efor sarf etmektedir. Bu işlemin ücreti de çok fazla olmamalıdır.

İşlem Tahtası Nedir ?

İşlem tahtası sizlerin sıkça duyduğu terimlerin başında gelmektedir. Bu tabirin tam olarak açıklaması şudur. Kişilere büyü yapılıp yapılamayacağının tam ve net olarak saptanması anlamını taşımaktadır. Kişinin üzerinde büyüden dolayı bir kapalılık ya da kişiye doğuştan yapılan bir koruma büyüsü ya da muskasının olup olmadığının anlaşılması için yapılan işlemin genel adıdır.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Hemen hemen her medyum ön bakım adı verilen ve kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını, işlem tahtalarının açık olup olmadığını, büyü yapılırsa tutup tutmayacağını ruhani varlıklar aracılığı ile öğrendiği bakımı ücretsiz şekilde yapmaktadır. Çünkü ön bakım adı verilen şey 5-10 dk gibi kısa sürelerde tamamlanan ve medyumu yormayan bir işlemdir. Ön bakımdan ücret talep eden medyumlar ise kesinlikle dolandırıcı medyumlardır.

Ucretsiz bakim yapan medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Nasıl Bakım Yaparlar ?

Öncelikle bakım yapabilmek için kişilerin bilgilerine ihtiyaç duyarlar. Kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafını aldıktan sonra irtibatta oldukları ruhani varlıklarla bu bilgileri paylaşarak onlardan çeşitli bilgiler alırlar. Bu bilgiler doğrultusunda bakımın türüne göre bu bilgileri kişiyle paylaşırlar. Bu paylaşımlar sonunda kişiye işlem yapılıp yapılamayacağı belirlenerek, kişinin işleme uygun olması durumunda büyü ritüeli bilgileri paylaşılmaktadır.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Bakım Yaptırmak İstiyorum

Bunun için yapmanız gereken şey internet üzerinden bulduğunuz herhangi bir medyumla irtibata geçerek ona bakım yaptırmak istediğinizi söyleyip, sizden istenilen bilgileri medyumla paylaşmaktır. Verilen bilgiler doğrultusunda medyum tarafından sizlere işleme uygun olup olmadığınıza dair sonuçlar paylaşılacaktır.

Bakımdan Sonra Yapılacak Olan Büyüler Ücretsiz mi ?

Bakım 5-10 dakika gibi kısa bir süre alır ve bu yüzden medyumlar sizlerden ücret almazlar. hem malzeme hem de zahmet gerektiren işlemler olmadığı için bu tip işlemler ücretsiz yapılmaktadır. Fakat büyü ritüellerinde kullanılan malzemeler ücrete tabi oldukları için ve medyumlar büyü yaparken 8 ila 30 gün arasında zaman harcadıkları için bunun maddi olarak bir karşılığı mutlaka olmalıdır. Bu yüzden büyü yapımı ücrete tabi bir uygulamadır. Bunun için medyumların sizlerden ücret talep etmeleri gayet normaldir.

Büyü yapımında istenilen ücretler ise yapılacak işlemin zorluk derecesine göre ve kullanılacak malzemelerin fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Kara büyüler ak büyülere nazaran daha pahalı işlemlerdir. Çünkü kullanılan malzemeler farklı ve temin edilmesi daha zor malzemelerdir. Bu yüzden bir papaz büyüsü bir bağlama büyüsüne nazaran daha pahalı bir işlem olacaktır.

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin