Sabun Büyüsü Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Sabun Büyüsü Nedir ? Ne İşe Yarar ?

medyum papaz gultekin
medyum papaz gultekin

Sabun Büyüsü; Bu büyü herkesin merak ettiği büyüler arasındadır. Genel olarak kişiye karşı ruhsal ve fiziksel bir sağlık sorunu çıkarmak için kullanılan bir büyüdür. Kara büyü sınıfında olan bu büyü insana zarar vermek adına kullanılan büyüler arasında en yaygın olanıdır.

Sabun Büyüsü Nedir ?

Sabun Büyüsü kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu büyünün amacı yapılan kişinin hem psikolojisini bozmak hem de ona fiziksel rahatsızlıklar vermek amacıyla yapılır. İlk olarak Yahudiler tarafından kullanılan ve Dünya büyü literatürüne Yahudiler tarafından kazandırılmış bir büyüdür. Bu büyü iki aşamalı bir büyüdür ve ilk aşamada kişinin delirmesi sağlanır yani psikolojisi tamir olmayacak şekilde bozulur. 2. aşamasında ise deliren kişinin yatağa düşmesi ve hastalıklarla boğuşması amaç edinilir. Sabun büyüsü yapılan kişi büyü bozdurulsa bile kalıcı hasarlar alır ve bu hasarların ömür boyu düzelmesi son derece zordur. Bu yüzden çok tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır.

Sabun Büyüsü’nün Yapılışı ?

Sabun büyüsü yapmak için öncelikle kişi bilgilerine ihtiyaç duyarız. Bu bilgiler kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve istenilen sayıda fotoğraftır. Bunun yanı sıra özel bitkilerden elde edilen bir sabun, 41 tane toplu iğne, bir adet çakmak gerekmektedir. Bu bizim kendi uygulayacağımız ritüel içindir. Bir de büyüde bize yardımcı olacak iblisi davet etmek adına 6 tane adaklık keçi gerekmektedir.

Büyünü ilk aşaması için kişinin bilgilerini toplu iğne ucuyla sabuna işlememiz gerekiyor. Bunun için çakmakla bir iğnenin ucu ısıtılır ve bu ısınan iğne ile bilgiler özel bitkilerden yapılmış olan sabunun üstüne işlenir. Ondan sonra kişinin fotoğrafı 41 iğne ile bu sabunun üzerine sabitlenir. İşlemin 2. aşaması iblisi davet etmektir. Bu aşamada 6 tane keçi kurban edilerek bir sunakta bakır bir tepsi ve bakır bir kap içine dolana kadar doldurulan keçi kanları tılsımlı sözler eşliğinde sunakta iblise sunulur ve davet sağlanır.

İblis davete icabet ettikten sonra ise elimizde hazırlamış olduğumuz sabun ufak bir kabın içine bir miktar su konarak iblise sunulur. İblisin görevi burada işlem yapılacak kişinin ruhunu çalmak ve bu sabunun içine hapsetmektir. Bu sayede ruh sabuna girer ve sabun erimeye başladıkça kişi de önce psikolojik anlamda sonrasında ise fiziksel anlamda erimeye başlar.

sabun buyusu

Sabun Büyüsü’nün Etki Süresi Kaç gündür ?

Sabun büyüsü yapıldığı andan itibaren 7 gün içinde etkili olmaya başlayan bir büyüdür. Büyünün ilk aşamasında kişinin psikolojik olarak zarar görmesi sağlanır. Bu işlemden 7 gün sonra yani toplam 14. günden itibaren de kişi de psikolojik sorunlar had safhaya çıkara bu kişinin fiziksel anlamda da yatağa düşmesi sağlanır. Ondan sonrası ise kişide geri dönülmeyecek hasarlasın oluştuğu son 7 günlük evredir. Bu evre de kişi tamamen bitik bir halde yatağa düşer ve başkasının yardımı olmadan ayağa kalkamayacak ve yemeğini yiyemeyecek hale gelir. Kısacası sabun büyüsü 21 günlük bir sürede kişiyi tamamen etkisi altınlar.

Sabun Büyüsü Etkileri Nelerdir ?

Bu etkileri 2 grupta inceleyeceği ilk olarak Psikolojik etkiler ile başlıyoruz.

 • Kişi iç dünyası kapanır ve dış dünya ile irtibatını keser
 • Kişi halüsinasyonlar görmeye başlar
 • Kişi takip ediliyormuş hissine kapılır
 • Kişi gereksiz bir agresif ruh haline bürünür
 • Kişi de duygusal karmaşalar yaşanmaya başlar. Sevmediği insanları sever sevdiği insanlardan nefret eder hale gelir
 • Kişi sürekli ölecekmiş hissine kapılır.
 • Kişi kabuslar görmeye başlar
 • Kişi yemek yeme ve uyuma alışkanlığını yitirir.

Sabun büyüsünün fiziksel etkilerine gelecek olursak.

 • Kişi yemekten içmekten kesildiği için bünyesi zayıf düşer ve bu kişinin yatağa düşmesine yol açar.
 • Yardım almadan ayağa kalkamayacak duruma gelir.
 • Yardım almadan yemek yiyemez ve ihtiyaçlarını gideremez
 • Yemek yemediği ve yeteri kadar besin alamadığı için vücutta organ yetmezlikleri baş göstermeye başlar.
 • Bu etkiler zayıf bünye sahibi insanlarda ölüme sebebiyet verebilir

Sabun Büyüsü’nü bozma yöntemleri nelerdir ?

Sabun büyüsünü bozmak için her zaman söylediğim gibi bir ak büyü kullanmak gereklidir. Çünkü ak büyüler kara büyüler ile kara büyüler ise ak büyüler yardımıyla bozulur. Bu büyüyü bozabilmek için tecrübeli ilim sahibi bir medyuma ihtiyaç duyulur. Yukarıda yazan belirtileri gördüğünüz takdirde ilk olarak bir medyuma bakım yaptırmalı ve üzerinizde olan büyünün tespit edilmesini sağlamalısınız.

Ondan sonra ise tedavi yöntemlerine başlanmalıdır. Çünkü Sabun büyüsü 2. aşamaya geçtiği an bozulması son derece zor bir kara büyüdür. 2. aşamaya geçen sabun büyüsü bozulsa bile kişide tamiratı mümkün olmayan ağır hasarlar bırakacaktır. Bu yüzden bu belirtileri gören herkes bir medyumdan yardım almalıdır. Sonuçta bu büyü insan hayatının bozulmasına sebebiyet verebilecek bir büyüdür.

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin