Medyum Fiyatları Hakkında Bilgilendirme

Medyum Fiyatları Hakkında Bilgilendirme

medyum papaz gultekin

Medyum Fiyatları; bu tanım bir medyumun sizden işlem yapma karşılığında aldığı malzeme ve emek parasının bütününe verilen isimdir. Medyum fiyatları işlemi yapan medyumdan medyuma farklılık gösteren bir durumdur. Bunun sebebi her medyumun farklı yöntemler ile işlem yapması ve işlemlerde kullandığı malzemelerin farklılık göstermesidir.

Medyum Fiyatları Nedir ? Neye Göre Belirlenir ?

Medyum fiyatları işlem yaptırmak istediğiniz medyumun sizden talep ettiği malzeme ve emek için aldığı ücretler bütünüdür. Genel olarak medyum fiyatlarının farklılık göstermesinin sebebi ise ; her medyumun her işleme farklı bir büyü uygulaması ve bu büyülerde kullanılan malzemelerin ve işlem zorluk derecesine göre verilen emeğin az ya da çok olmasıdır. Bunu örneklendirecek olursak bir medyum bağlama büyüsü için fotoğraflar uzaktan işlem yapıp X lira fiyat belirlerken diğer medyum bunu kişiye ait eşya, saç, kıyafet gibi parçaların yollanması üzerinden yapmakta ve buna göre de Y lira istemektedir. Bu durum gayet normaldir. Size bir medyumun az fiyat verip diğerinin çok vermesi bu medyumun dolandırıcı ya da paragöz biri olduğunu göstermez.

Medyum Fiyatlarında birinin 100 lira isterken diğerinin 500 lira istemesi normal mi ?

Bu durum abesle iştigal bir durumdur işlemlerde kullanılan malzemelerin ve işlem zorluk derecesine göre emeğin fiyatı bellidir. Bir medyumun 100 lira istediği işleme diğer medyumun 500 lira istemesi çok abartıdır. Büyük ihtimalle 500 lira isteyen medyum dolandırıcı bir medyumdur. Bu medyumun amacı bir kerede sizden ne kadar fazla koparırsa kârdır mantığını gütmektedir. Böyle fazla fiyat isteyen medyumlara rağbet etmemenizi öneririm.

Medyum Fiyatları Bakım dahil mi ?

Öncelikle bakım nedir bunu açıklayıp ondan sonra sorunun yanıtını verelim. Bakım; medyumların işlem yapmadan önce kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi ve kişilerin fotoğrafları üzerinden yaptığı, kişilere işlem yapılabilir mi ? kişilerin üzerinde herhangi bir büyü var mı ? kişilerin işlem tahtaları açık mı ? gibi soruların yanıtını aldıkları cinler aracılığı ile yapılan bir durumdur. Bakım ikiye ayrılmaktadır. Bunlar ön bakım ve detaylı bakımdır. Size ilk anlattığım ön bakımdır ve genel olarak bu bakımdan ücret alınmaz.

Detaylı bakıma gelecek olursak bu bakımda kişiyle alakalı geleceğe yönelik ön görülerin yapıldığı ve medyumun vaktini alacak bir bakımdır. Bu bakım ücrete tabi bir bakımdır. Halk arasında yıldızname olarakta adlandırılan bu bakım için medyumlar sizden ücret talep edebilir. Çünkü ön bakım maksimum 10 dk süren bir durumken detaylı bakımda medyum sizin için 1-2 saat arasında değişen süreler harcamaktadır. Fakat detaylı bakımda da sizden istenecek ücret çok uçuk fiyatlar olmamalıdır. Maksimum alınacak ücret 200-300 lira bandında olur. Bundan fazlasını isteyenlere itibar etmeyiniz. Özellikle sizden ön bakım için para isteyen medyumlar ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmem.

En ucuz Medyumlar Kimlerdir ?

Bu durumun bir kıstası yoktur. Çünkü her yiğidin kendine göre bir yoğurt yiyişi vardır. Bunun dışında ”ucuz etin yahnisi bol olur” gibi bir atasözümüzde var. Kaliteli bir hizmet için fiyatın çok yüksek olmasına gerek yok fakat çok ucuz olması da insanı işkillendiren bir durumdur. Ucuza işlem yapan her medyum sahtekar olmadığı gibi her pahalı işlem yapan medyumda gerçek ve kaliteli bir medyum değildir. Bu yüzden siz bunun ayarını yapmak için piyasada olabildiğince çok medyumdan fiyat bilgisi almanızdır. Zaten size gelen fiyat bilgilerinden işlemin ortalama ne kadar bir maliyete sahip olduğunu anlayabilirsiniz.

Ücretsiz İşlem Yapan Medyumlar ?

İnternette bu tarz aramalar yapıp çıkan medyumlara bu soruyu sorduğunuzda muhtemelen olumsuz yanıt alacaksınız. Çünkü her işlem içim medyumun malzeme kullanması ve büyülerde ona iştirak edecek ruhanileri davet etmek için kan akıtması ve adak kullanması gerekmektedir. Bu yüzden bir medyumun ücretsiz işlem yapması imkansızdır. Kimse cebinden sizin sorunlarınızı çözmek için kendi para vermez. Emek önemli değildir bir şekilde dinlenince geçer ama bu ekonomik şartlarda bir medyumdan ücretsiz işlem yapmasını beklemek sürrealist bir yaklaşım olacaktır.

Medyumlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve medyum fiyatları hakkında bilgi almak için

www.medyumpapazgultekin.com

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin