Dünyanın En Etkili Büyüsü

Dünyanın En Etkili Büyüsü

medyum papaz gultekin

Dünyanın en etkili büyüsü hangisidir ?

Dünyanın en etkili büyüsü hangisidir sorusuna yanıt vermeden önce büyülerin insan hayatında ne zamandan beri var olduğunu bilelim. Büyüler yaklaşık 3000 yıldır insanların hayatında olan bir ritüeldir. Harut ve Marut adlı melekler tarafından yer yüzüne indirilip insanlara öğretilmesinden sonra bu gelenek binlerce yıldır devam etmektedir. Bu büyülerin hepsi ayrı bir amaca hizmet etmektedir. Bunlardan bir tanesi öyle bir büyüdür ki bu büyüyü yapabilen dünya üzerinde sadece bir kişi vardır.

Bu kişi kendisini bir kabalist olarak tanıtan ve yıllarını kabala ilmi üzerine adamış biri olan Medyum Papaz Gültekin beyden başkası değildir. Kendisi Yahudi dinine mensuptur. Soyu son kuşak karadeniz olup daha geçmişte kendisini mesih ilan eden ve bu yüzden sürekli sürgünlere yollanan ve Kabala konusunda gerçek bir uzman olan Sabetay Sevi soyundan gelmektedir. 6. kuşak Dedesi Sabetay sevi’nin en sevdiği müritleri arasında yer alan Solomon Kohendir.

Sabetay sevi dedesine ölmeden önce bir büyü kitabı bırakmış ve bu kitap 6 kuşaktır Medyum Papaz Gültekin ve ailesi tarafından korunmaktadır. Bu öylesine özel bir kitaptır ki Mısır hanedanlığından bir çok firavun görmüş ve baş kahinler tarafından sıklıkla kullanılan bir kitaptır. İçerisinde bir çok özel ritüel vardır. Bu ritüellerin içerisinde ise kimse tarafından bilinmeyen ve sadece Medyum papaz gültekin ve ailesi tarafından bilinen çok özel bir büyü vardır.

493edc8eb80afa6a07da5f53a23dfd9d

Bu büyü aslında tek bir büyü ritüelinden ibaret değildir. Bir çok büyü ritüelinin birleşmesiyle oluşan ve özel bir formülü olan bir büyüdür. Bu büyü kişiye istediğini veren çok özel bir büyüdür. Kişi ister ak büyü ister kara büyü alanında bir büyü istesin bu büyüyü yaparak kişiye istediğini verebilirsiniz.

Bu büyü yapılması son derece zor bir büyüdür. Kitabın içinde 6 tane büyünün birleştirilmesiyle oluşan bir büyüdür. Bu büyünün dünya üzerinde ne bir eşi vardır ne de benzeri vardır. İnternet üzerinde gördüğünüz sıradan büyüler benzemez her işlem için standart bir gün belirlenmiştir. 21 gün içinde hangi işlemi isterseniz isteyin bu büyü ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Söylemiş olduğum gibi Gültekin Tomrul ve ailesi tarafından 6 kuşaktır devam ettirilen ve onların dışında kimsenin bilmediği bir büyü olarak yapılmaya devam edilecek bir işlemdir. Gematria adı verilen bir ilime büyü kitabı içinde bulunan gizli şifreler çözülmektedir. Bu şifreler çözüldükten sonra 6 büyünün içinde bulunan malzemeler karıştırılmakta ve ona göre de ortaya çok etkili bir işlem çıkmaktadır.

Son derece etkili olan bu işlemler 21 günlük sürenin sonunda ne isterseniz size istediğinizi verecek bir işlemdir. Bu büyü ile yapılan işlemleri bozabilecek bir medyum yoktur. Sadece yapan kişi bu işlemi bozabilir. Onun dışında işlemler ömürlüktür. Büyünün bozulamama sebebi tek bir büyü olmayıp bir çok büyünün birleşiminden oluşmasından kaynaklanmaktadır. Her büyünün bozulması için bir büyü mevcuttur. Fakat bu büyü de uygulanan ritüeller birden fazla olduğu için bu büyüyü bozmak için uygun bir ritüel bulunamayacaktır.

Bu büyü hakkında daha fazla bilgi almak ve kendisine bu büyüyü yaptırmak istersiniz diye Medyum Papaz Gültekin beye ait olan whatsapp numarasını aşağı bırakıyorum.

Whatsapp için tıklayınız

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin