Muska Bozma

Muska Bozma

Muska bozma ve muska yapma konularında insanların sıkça danıştığı medyumlardan birisi Medyum Papaz Gültekin efendi’dir. Kendisine en çok sorulan sorular arasında ise muska ile ilgili sorular gelmektedir. Muska bozma konusu muska yapma işleminden daha zor olduğu için insanların ilgisini daha çok cezp etmektedir. Medyum Papaz Gültekin efendi de bu yazımızın devamında sizlerin muska ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermekte.

Muska bozma çalışmaları kimler tarafından işleme konuluyor? Medyum Papaz Gültekin efendi, muska yapma konusunda uzman olduğu kadar muska bozma konusunda da kendini kanıtlamış medyumlardan biridir. Muska bozma işlemleri muska yapmaktan daha zordur. Bu sebeple her medyum muska bozma işlemlerine pek bulaşamamaktadır.

Muska işlemleri adını üçgen formunda katlanmasından dolayı almıştır. Ancak Medyum Papaz Gültekin efendi muskaların illa ki üçgen formunda olmayacağını ve farklı şekillerde kare ve dikdörtgen ve hatta metal levhalara bile yazılabildiğini belirtmiştir.

Muska bozma işlemleri muskanın yapılış amacının ve yapanın ne için yaptığının bilinmezliği yönünden çok zordur. Ancak Medyum Papaz Gültekin efendi gibi bir medyumdan destek alınması gerekmektedir.

Muska Bozma Ayetleri veya Duaları

Muska bozma işlemlerinin ne kadar zor olduğuna daha önce değinmiştik. Bu vesile ile Medyum Papaz Gültekin efendi bazı yöntemleri de anlatmak istemiştir. Muska bozma ya da büyü bozma işlemlerinde muskayı yapan kişi, ya da muskanın çeşidine göre Kuran’dan da faydalanıldığı olur.

Bir çok kutsal kitapta olduğu gibi Kuran’ da da geçen en bilinmiş ayetler Nas ve Felak surelerinin ayetleridir. Ancak kurandaki birçok surenin içinde de farklı büyü bozma ve muska bozma ayetleri bulunmaktadır.

Muska bozma ayetleri kesinlikle herkesin okuması ile tesir etmez. Bazen ters tepki de olabilir. Misal olarak cinler ile karşılaşan birçok kimse tüm bildiği sureleri okusa da pek fayda etmez. Çünkü bazı büyüler ve muskalar muska bozma ayetleri ile bozulamamaktadır.

Muska Nereye Atılır?

Medyum Papaz Gültekin efendi muska hakkında yüzlerce soru gelmekte ve insanlar yaşadıkları durumları saya saya bitirememektedirler. En çok gelen soruların başına ise muska nereye atılır sorusu gelmektedir. Medyum Papaz Gültekin efendi bu konuda defalarca yazılar yazmış ve gerek metafizik toplantılarında gerekse kendisiyle çalışan insanlara özelde bu konulara değinmiştir.

Muska nereye atılır meselesi kesinlikle medyumun gerek gördüğü şekilde ve tarifine uygun yere atılır şeklinde yorumlanmalı, tek başımıza Medyum Papaz Gültekin efendi‘den yardım almadan maceraya atılmamalıyız.

Muska Açılırsa Ne Olur?

Muska çeşitleri ve muska yapma yöntemleri çok fazladır. Bu sebeple insanlar da sıklıkla muska ile karşılaşmaktadırlar. Medyum Papaz Gültekin efendi ise en çok muska açılırsa ne olur sorusunun insanların merakını çektiğini belirtmektedir. Muska kesinlikle açılmaması gereken bir büyü olabilir. Muskanın yapılış aşamasında açana zarar vermesi için tılsım yapılmış olabilir.

Muska işlemleri o kadar tehlikelidir ki, masum görünüşlerinin ardında büyük bir yıkım olabilir. Muska açılırsa ne olur, açalım gitsin gibi bir tavır o an için size bir şey yapmasa da zaman içinde hem size hem de çevrenize görünür biçimde zararlar verecektir. Muska konusunda kesinlikle Medyum Papaz Gültekin efendi ile irtibata geçmeli, gereken önlemleri almalısınız.

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin