Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü işlemleri nelerdir? İnternet üzerinde Kurşun büyüleri hakkında yazılanlar ne kadar doğru hangi hoca daha güvenilir?

Medyumlar içerisinde kurşun dökme ritüelleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan hangisidir? Medyum Hoca’nın Kurşun Büyüsü bilgileri nelerdir?

Kurşun büyüsü nasıl yapılıyor?

Büyüler ile ilgili yapacağınız araştırma sonucu sizlere net sonuç vermeyecektir. Yanlış bilgilere ulaşmanıza sebep olacak olan kurşun büyüsü işlemleri bilgi ediniminizde yanlış bilgiye ulaşmanız da mümkün olabilmektedir. Böyle bir süreçte en doğru bilgiye ulaşabilmede Medyum  Hocamız size eşlik edebilir. İnsanların ilgi odağı olan kurşun büyüsü konusundaki merak konularını yazımızdaki ince detaylarda bulabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nedir?

En çok araştırılıp ev hanımlarının ilgi odağı olan favori uygulamada kurşun dökme ve kurşun büyüleri ile alakalı pek çok soru akla gelir. Medyum  Hocamızdan alacağımız detaylar ile ilgili sizleri bu konuda aydınlatmayı görev edinmiş bulunmaktayız. Kurşun madeninden yapılan kurşun büyüleri birtakım etkileri ile büyü ve cinlerin ilgisini çekmektedir. Kuvvetli oluşu biraz da bu sebepten ileri gelmektedir.

Büyüde kullanılan araç kabul edilen maden, eşya ve materyaller arasında kurşun da yer almaktadır. Dargınlıklara son verme ve muhabbete getirmede tercih edilen bu büyü etkisini bu durumlarda oldukça fazla hissettirebilmektedir. Nazara gelenler üzerinde de etkisinin çok olduğu görülmektedir. Kurşun asıl kimyavi etkisi ile kişileri etkisi altına alabilmektedir.

Eşler arasındaki kırgınlıkların son buluşunda, sevgilileri barıştırmada, arkadaşların barıştırılmasında, akrabaların barıştırılmasında baş rol oynayan kurşun büyüsü profesyonel medyumlarca yapıldıkça etki kazanır. Medyumumuz size bu işlemi yapacağı zaman resim ya da kişisel eşya isteyebilmektedir. Yapılacak işlem esnasında kurşunu eritme ve gerekli ritüelleri uygulama esnasında özel tılsımlar ve büyüler son hali ile işleme alınabilmektedir. Fiziksel yaralanma ya da ruhsal sorunlara sebebiyet vermemek adına evde tek başınıza yapmaya kalkmamalısınız.

Kurşun büyüsü ne zaman etkisini gösterir?

Kurşun büyüsü ne zaman etki eder? Her büyü farklı bir doğaya sahiptir. Farklı malzeme kullanımı ve kimyasal etkiler sebebi bunu doğurmaktadır. Donanımlı bir medyum yapmadığı sürece etkisinin görülmemesi bu sebepten ileri gelecektir. Kurşun büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusunun cevabı da aslında buna istinaden yanıt bulabilir.

Medyum Hocamız kurşun büyüsü konusunda kişiden kişiye değişen zaman aralıklarında etki gösterdiğini söylemektedir. En kısa sürede etki alınacak olan bu büyüde kıs sürede sonuç alınacağını belirtmeden geçmemektedir. Eşler arasındaki sorunların giderilmesinde yapılacak olan kurşun büyüsünün evlilik bağı üzerinde güçlendirici etkisi olduğunun da altı çizilmektedir.

Her şeyin harici durumlardaki hesaplamalar kişilerin yıldız uyumu gibi meseleleri de bazen işin içine sokabilmektedir.  Yıldız uyumu ile bir saatte çözülebildiği gibi 15 günde de çözülebilen durumlar olabilmektedir. Uzun zamandır küs kişileri barıştıracak bu büyü yapılırken aylar süren beklemeler oldukça normaldir. Herkes tarafından farklı tepkilere sebep olacak olan bu büyüde farklı tepkiler ortaya çıkabilir. Kurşun büyülerinde asıl hedeflenen doğal sürece yayarak işlem gerçekleştirmek olmalıdır.

Kurşun büyüsü nasıl bozulur?

Büyü çok gizemlidir. Onun gizemini çözebilmek için o konuda ilim bilmek gerekir. Bazen bilgisiz kişiler bu büyü durumunu kendileri yapabileceklerini sanıp denerler ve facia denebilecek sonuçlarla karşı karşıya kalabilirler. Hem yapım hem de bozdurma aşamasında insanların dikkatini çeken büyü durumuyla karşı karşıya kalanlar çözüme kavuşmak için her çareyi aramaktadırlar. Medyum  Hocamız da kurşun büyüsünü tercih edip bozma ve büyü yapma işlem uygulamalarını sık tercih edebilmektedir.

Kurşun büyüsü nasıl bozulur diye araştırıp medyum araştırmasına girenler arasında mağduriyet yaşayanlar oldukça fazladır. Bu büyünün etkisi ile eski hale dönmeyi arzulayan çok fazla kişi vardır. Mesela tartışmalı olduğunu bildiği gelini ve oğlu için ayrılsınlar diye kurşun büyüsünü tercih eden anne, oğlu için kendisiyle batış sağlayarak gelinine karşı oğlu üzerinde kışkırtıcı olabilmektedir.

Birçok örnekte de göreceğiniz üzere olumlu ya da olumsuz durumları sıralayabiliriz. Önemli nokta şudur ki kurşun büyüsünün hangi amaçla yapılırsa yapılsın bozulabilme ihtimali olduğudur.

Her büyüde bir ya da daha fazla tılsım fark edebilme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Tılsımların hepsinde gerçek bir medyum etkisine rastlanacaktır. Başka bir büyü yapımı ile kurşun büyüsünün etkisi de yok edilebilecektir. Hangi durumlar gözetimi yapılırsa yapılsın bir başka büyü ile kurşun büyüsü tesiri kaldırılabilmektedir. Her zaman yapılacak işlemler ciddiyeti korumaktadır. Bu nedenle sırf eğlence olsun diye araştırıp yapabilir miyim denemesine asla girmemeniz gerekmektedir.

Evde kurşun buldum

Sevgili okurlar bazen Medyum Hocamıza “ evde kurşun buldum bu nedir?” veya “evde kurşun buldum büyü müdür ki?” gibi sorular sorulabilmektedir. Bu sorunun cevabıevde bulduğumuz kurşunun şekil ve muhtevası ortaya koyacaktır. Normal silah mermisi bulunması durumunda büyü olma ihtimali yoktur. Silah mermilerinde kullanılan kurşunlarda miktar ve şekil bakımından işlem gerçekleştirilmemektedir.

Fakat evinizde bulduğunuz kurşun erimiş vaziyette ya da donmuş maden görünümünde ise o zaman dikkat sinyalleri kafanızda çalmalıdır. Çünkü kurşun büyüsünde ilişki ve küslük bitiriminde etkisini çok görülen bu büyüde bu şekilde işlem gerçekleştirilmektedir. Burada yapmanız gereken ilk iş güvendiğiniz bir medyum başvurusu gerçekleştirmek olmalıdır. Ayrıca erimiş kurşun madene dokunmamanız da önemlidir. Sağlık açısından da zehirleyici etkisi bulunan bu kurşunlar metafiziksel açıdan da zararlı olabilmektedir.

Yapılan bakım ile büyü olması durumunda medyum sizi gereken şekilde yönlendirecektir. Dikkat etmeniz gereken husus verilen talimatları gerektiği şekilde yapmak olmalıdır. Büyü etkisi kimler hesap edilerek yapıldı ile yan etkiler de o derece ortaya çıkabilecektir. Olası her durum hesap edilerek önlenmesi gerçekleştirilecektir. Medyum yardımı almadan bu durumların önüne geçmeye kalkmak ve o malzemeyi yok etmeye çalışmak büyük zararlar verebilir, aileyi derin etkileyebilecek sonuçlar doğurabilir.

Kurşun levha üzerine yapılan büyüler

Büyüler kullanım amacı güdülerek çeşitli şekillerde yapılabilir. Geçmiş zamanlardan günümüze kadar gelen uygulama yöntemleri ile sabit bir şekilde işlem gerçekleştirilebilmektedir. Mesela altın, gümüş ya da kurşun levha üzerine yazım işlemi ile yapılan pek çok büyü mevcuttur. Etkisinin farklı olduğu bu büyülerde kullanılan malzeme kimyası ile farklı özelliklere sebep olabilecek büyüler vardır. Büyü ihtiyacı ve ihtiyaç durumuna göre yapım amacı önemlidir.

Medyum  hocamız uzun yıllardır tesiri büyük olan altın, gümüş ve kurşun levha üzerine yapılacak büyü araştırmasını gözler önüne serebilmektedir. Fazla ekonomik gerektirmeyen bu büyü tesir gücü de oldukça yüksek büyülerdendir. Ev ortamınızda ya da eşyalarınızın arasında muska görünümünde ya da direk levha üzerinde garip şekiller tarzı büyü görmeniz durumunda tehlikede olduğunuzu anlamalısınız.

Levhalar üzerine yazılan büyüler semavi din ve mistik inanç çemberinde gelişen büyü çeşitlilikleri arasındadır. Bu inanç sistemi ile bazı değişiklikler ile farklı amaçlara hizmet durumu söz konusudur. Büyüden çok nazar engellemek amacı da bu işlem tercihinde göz önüne alınmaktadır. Eski uygarlıklar zamanında silahlara ve zırhlara işlenen bu gibi büyüler görülmüştür.

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin