En Garantili Büyüler

Aşk Büyüsü (Bağlama Büyüsü)

Dünya duaların üzerine kurulmuş, sözü tamamen gerçekleri yansıtan bir cümledir. Duasız hiçbir şey olmayacağı gibi çoğu hastalığın şifası da duadır. İnsan ruhunda en büyük yaralar açan, insanı divane yapan aşk da aslında, bir akıl tutulması olarak kabul edilirse, bir hastalık şeklidir… Aşık olan insan, dünyayı tamamen duygularıyla yaşar. Aklını ve mantığını kaybeder. Hele ki bir de aşık olduğunuz insan, size hak ettiğiniz değeri ve karşılığı vermiyorsa, o zaman düşünce yetinizi tamamen kaybedersiniz. Bunun tek bir çözümü vardır; iyi bir medyumdan destek alarak, aşık olduğunuz kişiye Bağlama büyüsü yaptırmaktır.

Bu büyünün en güzel yanı, büyü yapılan kişinin kesinlikle gözünün sizden başkasını görmemesidir. Yani o kişinin nefsi bir tek size uyanır ve sizin dışınızda ki hiçbir kişiye ilgi duymaz. Ülkemizde bu büyüden yaptığını iddia ederek, insanları kandıran pek çok medyum görünümlü insan bulunmaktadır. Fakat bu büyünün yapılması hiçte sanıldığı kadar kolay değildir. Böyle etkili bir büyü yaptırmak için mutlaka bu işin piri olan kişilerle iletişime geçmelisiniz. www.medyumpapazgultekin.com Sitemize gelerek, burada bilgilerini sizlerle paylaşan Medyum Papaz Gültekin efendi ile tanışabilirsiniz. Online telefon whatsapp hattımızdan veya Facebook hesabımızdan 24 saat papaz efendiye ulaşabilirsiniz. Havass, Papaz ve Rahip ilmi methodlarına sahip olan papaz efendimiz, tamamen bu ilimler ışığında, 35 yıllık tecrübesiyle sizlere yardımcı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bu büyüyü en çok geçmişte bir ilişki yaşamış ve bugün kopma noktasına gelmiş olan kişilere tavsiye ediyoruz. Sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya evli olduğunuz kişi, bir anda sizden uzaklaşıyor ve eskisi gibi ilgi göstermemeye başlıyor. Gözü sürekli olarak dışarıda… Hatta ayrılma noktasına kadar geldiniz, işte böyle durumlarda sizin çözümünüz bu büyüdür. Peki Bağlama büyüsü ne kadar etkilidir? Her zaman altını çizerek söylediğimiz bir konu var. Havass ilmini bilmeyen, Metafizikten anlamayan bir kişi medyum olamaz. Bunları bilmeden medyumluk yapan bir kişinin büyüsü tabi ki etkili olmayacaktır. Ama biz şunu iddia ediyoruz ki, büyü en etkili tılsımdır. Doğru kişilerin elinde de yüzde yüz etkiye sahiptir. Medyum Papaz Gültekin efendi, bugüne kadar sayısız parçalanmış ailenin yeniden birleşmesi noktasında bu büyüyü uygulamıştır ve yüzde yüz başarı elde etmiştir. Sitemize girip, bu büyüden yaptırıp sonucundan yeniden mutlu huzurlu bir ilişkiye veya evliliğe kavuşan kişilerin yazdıkları yorumları okuyabilirsiniz. Bu insanlarda bir zamanlar sizin kaderinizi yaşıyorlardır. Sevdikleri insanlardan tamamen kopma noktasına gelmişlerdir. Ama bugün hepsi çok mutlu ve ömür boyunca onlara bağlı olacak bir hayat arkadaşına sahipler.

Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Bu büyü sizin ve hayatınızda bulunan kişinin isim bilgileriyle yapılır. Aynı zaman da her iki kişinin de anne isimleri medyuma verilir. Eğer hayatınızda ki kişinin annesinin ismini bilmiyorsanız, o zaman Havva annemizin ismi kullanılarak yine bu büyü yapılabilir. Fakat en doğrusu hayatınızda ki kişinin de annesinin ismini vermenizdir. Sonra medyumumuz Havass ilminden yararlanarak, bu büyüyü sizin adınıza yapacaktır. Siz sadece isimleri vereceksiniz. Ondan sonra da beklemeye geçeceksiniz. Bu büyünün etkisi en fazla 3 ile 7 gün içinde kendisini gösterir. Bazı kişilerde 3 günde, bazı zor karakterlerde de 7 güne kadar etki eder.

Size düşman gibi davranan, adınızı dahi anmak istemeyen bir kişinin, bir anda size nasıl yöneldiğini, gözünün sizden başkasını görmediğini göreceksiniz. Hatta eski mutlu günlerinizde bile bu kadar anlayışlı olmayan, sizi incitmekten itina eden, bambaşka sevgi dolu bir hayat arkadaşına kavuşacaksınız. Bu konuda daha derinlemesine bilgi almak için online telefon numaramızdan Medyum Papaz Gültekin efendi’ye ulaşabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme, gideni getirme veya geri döndürme büyüsü..

Büyük bir aşk yaşıyorsunuz. Her şey çok güzel giderken, bir anda hayatınızda ki insan sizden soğuyarak, uzaklaşıyor. Hiçbir şey yokken sevdiğiniz insan sizden uzaklaşıyorsa, mutlaka hayatınızda üçüncü bir kişinin varlığından şüphe etmelisiniz. Özellikle erkekler, biraz daha zayıf bir beyit sahip oldukları için çok kolay şekilde kandırılabilir ve gözleri dışarı kayabilir. Eğer sizden uzaklaşıyor ve size artık kötü davranmaya başladıysa, hemen küçük bir araştırmayla, eşinizin sizden uzakta olduğu zamanlarda kimlerle vakit geçirdiğini öğrenin. Eğer ki bir aldatma vakası varsa ortada, hemen Medyum Papaz Gültekin efendi ile iletişime geçerek, 72 Saatte geri getirme büyüsü için gerekli bilgileri kendisine aktarın.

Bu büyü diğer büyülerden çok daha etkili ve kısa sürede etkisini gösteren bir güce sahiptir. Çünkü bir ilişki de eğer üçüncü bir kişinin gölgesi varsa, normal büyülerle o insanı geri döndüremezsiniz. En etkili büyüyü uygulamanız gerekmektedir. Fakat bu büyü hiçte öyle kolay yapılan bir tılsım değildir. Havass ilmi ile yapılan bu büyüden, ilim kitabının içinde dahi onlarca çeşit bulunmaktadır. Bu onlarca büyünün içinden size en uygun olanını bulup, onu uygulamakta medyumunuz olan kişinin bilgisine ve tecrübesine kalmış bir durumdur. Her insana aynı büyü uygulanamaz. Yaşadığınız olaylar ve şartlar çok iyi şekilde öğrenildikten sonra, medyum olan kişi size en uygun olacak dua yazılımını bulmalıdır.

Düşünebiliyor musunuz, ayrılma noktasına geldiğiniz kişi, bir büyü yapıldıktan tam 72 saat sonra size dönecek. Hem de hayatına sonradan giren diğer kadını ya da erkeği tamamen terk ederek size dönecek. Bu yapılacak olan büyünün, ne kadar etkili olduğunun kanıtıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi tam 72 saat içinde büyü etkisini gösterecektir.

72 Saatte geri getirme büyüsü, en çok yukarda da bahsettiğimiz gibi aldatma durumlarında tercih edilen bir yöntemdir. Aldatılan kişinin, hayatında ki insanı yeniden geri kazanmak için başvurabileceği en sağlıklı ve kesin yöntemdir. Düşünebiliyor musunuz, bir yastığa baş koyduğunuz insan, artık sizinle hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Hatta size dokunmak dahi istemiyor. Bu bir kadın içinde erkek içinde yıkım sebebidir. Oysa hayatınızda ki insan, dışarıdan biri tarafından büyülenmişte olabilir. Bugün bir insanı baştan çıkartmak için de uygulanan sayısız büyü çeşidi vardır. Böyle bir büyüyle kandırılmış olan eşinizi, kendi çabanızla asla geri kazanamazsınız. Çünkü büyüler çok güçlü ve tesirli tılsımlardır. Bu tılsımları sadece çok daha güçlü bir tılsımla kırabilirsiniz. Bu büyünün 72 saatte etkisini göstermesinin temel nedeni de budur; diğer büyülere nazaran en tesirli büyü olmasıdır.

Aldatılan kadın ya da erkekler, öncelikle depresyona girerler. Oysa depresyona girerek hiçbir şey elde edemezsiniz. Israrla sizi red eden bir insana, sevgi ve ilginizi göstermenin de faydası olmayacaktır. Baktınız ki artık hiçbir yol kalmadı. Her yolu denediniz ama dönüş gerçekleşmiyor, o zaman işte iyi bir medyum bulma zamanınız geldi demektir. Bu çok tesirli bir büyü olduğu için herkese güvenip yaptıramazsınız. Havass ilmini çok iyi bilen bir medyumla görüşerek bu büyüyü yaptırmalısınız. Bu büyü hakkında ve diğer büyüler hakkında bilgi almak istiyorsanız, Türkiye’nin en büyük medyumu olan Medyum Papaz Gültekin efendi ile iletişime geçebilirsiniz. Papaz efendinin resmi iletişim sitesi olan www.medyumpapazgultekin.com sitesinden günün istediğiniz vaktinde papaz efendiye ulaşabilirsiniz. Papaz efendi ile görüşürken, aklınıza takılan her ne varsa, rahatlıkla sorabilirsiniz. Papaz efendinin cevapları, sizi tatmin ederse de hemen 72 Saatte geri getirme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü (Ayırma Büyüsü)

Soğutma büyüsü veya ayırma büyüsü, çok tehlikeli bir büyüdür. Süre gelen bir ilişkiyi sonlandırmak için yapılan çok tehlikeli bir büyüdür. Mutlu bir çiftin bir anda birbirlerinden soğumasına ve kopmasına neden olan bir büyü türüdür. İlişkiniz eğer ki böyle bir maruz kaldıysa, kesinlikle sizin çabalarınız ilişkinizi kurtarmak için yeterli olmayacaktır. Mutlaka bu büyünün kötü etkisinden kurtulmak için bir medyumla görüşmelisiniz ve büyünün kötü etkisini üzerinizden kaldırmalısınız. Bunu yapmadığınız taktirde ilişkiniz bitmeye mahkum olacaktır. Çünkü büyülen partneriniz, artık hiçbir şekilde size ilgi duymayacaktır. Hatta sizden tiksinmeye ve nefret etmeye başlayacaktır. Ona söyleyeceğiniz en olumlu sözler bile o kişide ters etki yapacaktır. Size karşı tamamen negatif ve nötür bir tavır sergileyecektir. Sizden bir an önce ayrılmak için her yolu deneyecektir.

Soğutma büyüsü yapmadüşüncesine sahip olan kişiler, bu büyüyü tamamen ilişkiyi yıkmak için kullanacaklardır. Bu büyü evli bir çifte yapıldığı zaman, eşler arasında ki karı – koca ilişkisi tamamen sonlanır. Eşiniz size dokunmak dahi istemeyecektir. Sonuç mu? Büyüyü bozdurmadığınız taktirde, kısa bir zaman sonra boşanmaya kadar varan kötü bir sürecin içinde kendinizi bulacaksınız. Bunu bir başka hemcinsiniz size kötülük yapmak için yaptırabileceği gibi sizi istemeyen eşinizin aile fertlerinden biri de bu büyüyü yaptırabilir. Büyüyü yaptıran kişinin aslında hiçbir önemi yoktur. Çünkü bu büyüyü yaptıran kişi, eşinize sahip olmak için yaptırmaz. Bu sadece sizi ayırmak, ilişkinizi sonlandırmak için yapılan bir büyüdür.

Soğutma büyüsü çeşitleri ;

 • Aileden soğutma büyüsü,
 • Erkeği eşinden soğutma büyüsü,
 • Evden soğutma büyüsü,
 • Alkolden ve kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü,
 • Cinsellikten soğutma büyüsü,
 • İşten soğutma büyüsü,
 • Kadını kocasından soğutma büyüsü,
 • Soğuma büyüsü…

Yukarıda sıraladığımız pek çok çeşitli soğutma büyüleri vardır. Bunların için de çok masum olanları alkol ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yapılan olanıdır. Eşinizi geri kazanmak, alkol ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yapılanı en masumudur. Birde en sonda yer alan soğuma büyüsü vardır. Bu büyüyü kişi kendisine yaptırır. Sürekli sorunlar yaşadığınız bir ilişki yaşıyorsunuz, fakat hayatınızda ki insandan bir türlü kopamadığınız için ilişkinizi devam ettirmek zorunda kalıyorsunuz, böyle durumlar için kendinizi o kişiden soğutmak için tamamen kişinin kendisine yaptırdığı bir metottur. Kendinize uygulatacağınız bu büyüden sonra, asla kopamam dediğiniz kişiden bir anda kopup, uzaklaştığınızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yukarıda maddeler halinde verdiğimiz soğutma büyülerinin içinde en tehlikeli olanı tabi ki, eşleri birbirinden ayırmak için yapılan büyülerdir. Böyle bir büyüye maruz kalan bir çiftin yapması gereken en doğru hareket şekli, işinde uzman olan bir medyumla iletişime geçmektir. Çünkü büyü çok hızlı bir şekilde sizi birbirinizden koparacaktır. Kopmadan, bir medyumla görüşüp bu büyünün bozulması için gerekli olan muskanın yazılmasını sağlamalısınız. Bizim bu yönde sizde tavsiyemiz, www.medyumpapazgultekin.com sitemize gelerek, online olarak Medyum Papaz Gültekin efendimiz ile görüşme sağlamanız olacaktır. Havass gibi bir çok ilmi methodlara sahip olan papaz efendi, size nasıl bir soğutma büyüsü yapıldığını hemen çözecektir. Sonrada bu büyüyü bozmak için Havass ilminden destek alarak, gerekli olan duaların yazılımını sağlayarak, sizi kötü etkiden kurtaracaktır.

Mutlu bir yuvayı kurmak kadar, ayakta tutmakta da önemli, zor ve meşakkatli bir görevdir. Ne yazık ki toplumumuzda da kıskançlık hastalığı yüzünden mutlu çiftlere karşı her zaman negatif bir etki vardır. Bu etkiyle yapılacak kötü bir büyüden sadece iyi bir medyumun desteğiyle kurtulabileceğinizi asla unutmayınız…

Papaz Büyüsü

Aşk insan zihninin tamamen durduğu noktada başlar. Bir nevi delilik halidir. Şarkılara bile konu olan ”Aşkından olmuşum Divane” sözleri, tamamen insan ruhunda oluşan akıl tutulmasının bir anlatım şeklidir. Mecnun Leyla’sına olan aşkıyla divane olurken, Ferhat da Şirin’i için dağları delmiştir… Aşkı anlatmaya ne kelimeler, nede cümleler yeter. İnsanı bu kadar derinden etkileyen bir duygu yoğunluğunun tabi ki, ayrılığı da çok acı verici olabilmekte…

Bir ömrü paylaştığınız, hatta ömrünüzü ona adadığınız kişi, bir anda sizden soğuyorsa ve gözü dışarı kayıyorsa bunun kader olduğuna kendinizi inandıramazsınız. Buna sadece kaderin bir cilvesi demek, savaşmadan cepheyi terk etmektir. Bir kadını ya da erkeği, Papaz Büyüsü adı verilen büyü ile sizden tamamen soğutup, başka bir hemcinsinize köle yapabilirler. Bu kadar etkili olan bir büyünün etkisi altında kalan bir kişiyi, o büyüden kurtarabilecek tek ve yegane kişi yine sizsiniz.

Kadınların aybaşı hali olarak bilinen adet kanaması aslında çok tılsımlı bir büyüdür. Bu büyü Suryani’ce dualarla yapıldığı için halk arasında Papaz Büyüsü olarak isimlendirilir. Bu büyünün geçmişine bakıldığı zaman, İslamiyet’ten önce ki yıllara dayanan ve ilişkilere yön verme konusunda en etkili büyü çeşidiyle karşı karşıya kalınır. Aşkın verdiği divanelik haliyle, bu büyüye yönelen sayısız kadın, geçmiş dönemlerde de olmuştur, bugünde var, yarında olacaktır… Önemli olan bu büyüyü yaptıran kişinin amacıdır. Bu büyü eğer ki bir yuvayı dağıtıp, yeni birliktelikler için yapılıyorsa, insanların hayatında çok büyük zarar ve hayal kırıklıklarına yol açabilir. Fakat bu büyüyü bozup, normal hayata döndürülmek için yapılıyorsa, bunun olumlu sonuçlarını her iki insanda yaşayacaktır. Burada amaç ve niyet çok önemlidir.

Bu büyünün ilk yapım aşaması, kadının ilk hayız gününe denk gelen kan damlalarıyla olur. Bu kan damlaları bir erkeğe yedirildiği anda, erkeğin gözü o kadından başkasını görmeyecektir. Bu bir nevi, erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir bağlama büyüsüdür. Bu büyünün en ilginç yanı da, büyünün bozulması içinde yapılması gereken, diğer kadının yine adet kanını o erkeğe yedirmesidir. Fakat büyüyü bozmak için yapılan işlem de adetin ilk gününde ki kan değil de, son gününde ki kan kullanılır. Bu büyü çeşidi uygulanırken, farklı materyallerden de destek alınır. Bunu bir kadın kendi başına asla uygulayamaz. Bu işlem yapılmadan önce yapılması gereken, bazı işlemler ve okunması gereken dualar vardır. İşte bu noktada büyüyü yaptırmak içinde, büyüyü bozdurmak içinde, her iki durumda da mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız.

Sitemizde Medyum Papaz Gültekin efendinin bu konuda bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Bugüne kadar sayısız kadın, eşiyle veya sevgilisiyle yaşadığı sorunlarda papaz efendimize başvurmuştur. Sorunları çözüldüğü gibi bu kişilerin yaşadıklarını anlatan yorum ve mesajları sitemiz üzerinden okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Hayatınızda bulunan ve sizi çok seven bir erkek, bir anda sizden uzaklaşıyor ve hayatına yeni bir kadını alıyorsa, burada bir büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Sevdiğiniz erkeği bu büyünün zararlı etkilerinden kurtarıp, tekrardan normal hayatınıza dönmek için tüm adımları atmak yine siz kadınların elindedir. Evet sizi aldatan bir erkek için mücadele etmek sizin için gurur meselesi olacaktır ama unutmayın, eğer söz konusu olan bir papaz büyüsüyse, sevdiğiniz erkek kesinlikle duygu ve düşüncelerini kontrol edemeyecek noktaya gelmiş demektir. Aşkta gurur olmaz, diyerek sevdiğinizi geri kazanmak ve büyüyü bozdurmak da tamamen sizin elinizdedir…

Kaşık Büyüsü

İnsanlar zaman zaman kendileri veya çevresindeki insanlar için iyi ya da kötü büyüler yaptırmak istemektedir. Özellikle bazı büyüler araştırılmaktadır. Bunların başında kaşık büyüsü gelmektedir. Çünkü kaşık büyüsünde amaç bir kişinin kendisine aşık etmek ya da iki kişiyi birbirinden ayırmak olabilmektedir. Çok tesirli bir büyü olan kaşık büyüsünden korunmak neredeyse imkansızdır.

Büyü yapılırken farklı ve çeşitli tılsımlardan yararlanılır. Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran en önemli kısım ise tılsımlarımın hazırlanmasıdır. Eğer tılsımlar uygun şekilde hazırlanırsa büyü o kadar etkili olmaktadır. Ancak tılsımlar ne kadar tesirli ve iyi hazırlanmış olsa da burada önemli olan sonucu beklerken aceleci olmamaktır. Etki ettikten sonra ise istenilen niyetin olması kaçınılmazdır. Ancak en çok dikkat edilmesi gereken konu, alanında uzman ve ehil biri tarafından yapılmasıdır. Ehil olmayan biri tarafından yapılan büyü etki göstermezken, istenmeyen sonuçları da ortaya çıkarabilir.

Alanında uzman Medyum Papaz Gültekin efendi ile irtibata geçerek istediğiniz büyüleri yaptırabilirsiniz. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılmayan büyüler istenmeyen etkiler doğurabileceği gibi, yaptıran kişiye de zarar verebilmektedir. Okunacak dualardan, kullanılacak malzemelere kadar her türlü konuda uzman olan medyum papaz efendi sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kaşık büyüsü genellikle 1 hafta sürer..


Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü yaptıracak kişinin metal kaşık ya da tahta kaşıkla yaptırdığı aşk büyüsü olduğundan dolayı kaşık büyüsü adıyla bilinir. Büyüde kullanılan kaşıkların tahta mı yoksa metal mi olduğunun daha faydalı olduğuna dair bilgi yoksa da genellikle tahta kaşıklar kullanılmaktadır.

Kaşık büyüsünde amaç birbirine küsmüş veya birbirinden ayrılmış iki insanın arasını düzeltmek olduğundan dolayı aradaki bu kırgınlıkların tamamen ortadan kaldırılması hedeflenir. İşte bu yönüyle kaşık büyüsü yaptırırken sonucunun tamamen olumlu olacağını kesin olarak bilmekte yarar vardır.

Kaşık büyüsünün sonucu hiçbir zaman büyü yaptırılan kişiye olumsuz olarak sirayet etmez, onun sevdikleriyle arasının açılmasına sebep olmaz. İşte bu yönüyle değerlendirilirse son derece faydalı etki düzeyinin son derece yüksek olduğ büyülerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız gerekir.

Bu açıdan kaşık büyüsü yaptıracak kişilerin ayrılık ve kırgınlık halini sona erdirerek kalıcı bir barış tesis etmek amacıyla ortaya koydukları büyü olduğunu mutlaka belirtmek gerekir.


Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapılacak ortamın huzurlu, sakin ve de çevreden soyutlanmış olması yani sessiz sedasız olması çok önemlidir. Bunun yanında kaşık büyüsü yapılacak ortamın kırmızı mumlarla donatılması ve ışıkların söndürülüp loş bir ortamın yaratılması gerekir.

Kaşık büyüsü yapacak uzman Medyum Papaz Gültekin efendinin kendine ait kesinlikle kimseyle paylaşmadığı özel tılsımlı dua ve mecmualar vardır. Bunu kaşık büyüsü yapılan kişinin fotoğrafına karşı adını yüksek sesle zikrederek okur.

Kaşık büyüsünün ortalama etki süresinin bir haftalık süreyi kapsadığını kesinlikle dikkate almamız gerekecektir. Bu özelliği bağlamında yer verilirse kaşık büyüsünün etki derecesinin çok yüksek büyülerden birisi olduğunu dikkate almamız gerekir.

Kaşık büyüsünde amaç terk eden sevgilinin geri getirilmesini sağlamak ya da evlenmek isteyen, hayırlı kısmet arayan veya aşık olmak isteyen kadın ve erkeklerin kaşık büyüsü yardımıyla isteklerini yerine getirmektir. Bunun başarılabilmesi adına da mutlak surette kaşık büyüsü yapılacak kişilerin son derece iyi bir şekilde seçilmesi ve de her halükarda sorunlara karşı gayet teyakkuzda olunması elzem durumdur.

Bu özelliği bağlamında değerlendirilirse etki düzeyinin son derece yüksek tutulduğu aşk büyüsü arasında yer alır. Kesinlikle kara büyü değildir ve büyüye maruz kalan kişiyi kesinlikle rahatsız etmeyen tılsımlı dualarla Medyum Papaz Gültekin efendi hüddam çağırarak büyü yapmaya başlar.


Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsünün etkileri ilk haftadan itibaren kendini göstermeye başlar. Genellikle büyüye maruz kalan kişinin öncelikle bedensel rahatsızlık yaşamasıyla kendini gösteren bu büyü kaşık büyüsü adıyla anılır. İşte bu yönüyle değerlendirilirse kaşık büyüsünün son derece etkili ve faydalı büyüler arasında yer almaya devam ettiğini ele almamız gerekiyor.

Kaşık büyüsünün etkileri olarak kesinlikle şunları düşünmemiz gerekir:

 • evi terk eden tarafın dönmesi
 • terk eden eşin pişmanlık duymaya başlaması
 • büyüyü yaptıran kişinin hayırlısıyla kısmetinin çıkması
 • büyü yapılan kişide ilk başlarda mide bulantısı ve baş dönmesi durumu

başlı başına sıkça maruz kalınan kaşık büyüsü etkileri olarak bilinir. İşte yer verdiğimiz bu etkiler gözlendiği zaman gerçekten de kaşık büyüsü yaptıran kişinin amacına ulaşmak yolunda kararlılıkla devam ettiğine değinmemiz gerekecektir.

Ortada duran tüm bu kriterleri neticesinde aktarılacak olunursa her halükarda önem teşkil etmeye devam eden konular arasındaki yerini korumaya devam ettiğini ortaya koymamız gerekir.

Bu durum dikkate alındığı zaman kaşık büyüsünün tamamıyla başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından kesin netice vereceğini mutlaka dikkate almamız gerekir. İşte bu bağlamda değerlendirilirse kaşık büyüsü yaptıracakların büyük ihtimalle başarıyla sonuçlanacak aşk büyüsü yaptıracağını nitelemek gerekir.

Öte taraftan kaşık büyüsünün küskünlük, kin ve nefret duygularını söndürerek yerine karşılıklı sevgi ve saygıyı ektiği güvenilir büyüler arasında yer alması bağlamında öne çıkar. Aşk büyüsü içerisinde hem en kolay uygulanan büyü olması hem de son derece etkili büyü olması bağlamında değerlendirilir.


Kaşık Büyüsü İşe Yarar Mı?

Kaşık büyüsü yaptıran kişilerin sıkça yönelttikleri soru kuşkusuz kaşık büyüsü işe yarar mı, etki eder mi diye oluyor. Kaşık büyüsü ortalama 1 haftalık sabrı gerektirir. Bu yedi günlük sabırlı büyü ortamının oluşturulmasının ardından büyü yapılan kişide birtakım beklemediği durumlar meydana gelir.

Bu beklemediği durumlar büyünün yavaş yavaş etkisini göstererek kişiyi etkisi altına alan Müslüman cinlerin varlığına işaret eder. Kaşık büyüsünün kişide görülen bedensel rahatsızlıkla kendini belli ettiğini belirtmemiz gerekir.

Mide bulantısı ve baş dönmesi başlıca rastlanan yan etkisi durumları arasında gelir. Bunun yanı sıra pişmanlık ve nedamet duygularının da ortaya çıkarak geçmişte yaptığı hataları bir bir sorgulamaya başlar. Ardından terk ettiği, ayrıldığı kişi aklına gelir ve de ona ulaşmak adına her yolu dener.

İşte bu özelliği bağlamında değerlendirilirse kaşık büyüsü etkili olan büyü olarak kabul edilir. Ortada duran bu özellikleri neticesinde yer verilirse her anlamda etkisini gösteren aşk büyüsü seçenekleri arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmeliyiz.


Kaşık Büyüsünde Kaşığa Ne Yazılır?

Aşk büyüsü denildiği zaman kaşık büyüsü sıkça başvurulan yöntemdir. Yine kaşık büyüsüyle aşık olduğu kişiyle arasındaki sorunları düzeltmek veya aşık olmak isteyen kişilerin Medyum Papaz Gültekin efendi kaşıklara ne yazdığı merak edilir.

Ancak bir medyumun kaşıklara yazdığı tılsımları kesinlikle paylaşması mümkün değildir. Üstelik yazdığı tılsımlar sürekli aynı dua ve niyazlar değildir. Yani sabit tılsımlar yazılmaz. O anki trans durumuna bağlı olarak Medyum Papaz Gültekin efendinin gönülden yakarışları olarak karşımıza çıkıyor. Bu açıdan değerlendirilirse tahta kaşığa ne yazıldığını medyum dışında insanlardan kimsenin bilmesi mümkün olmaz.

Eğer kaşıklara ne yazdığını paylaşan bir medyum duyarsanız bilin ki o medyum değil bir dolandırıcıdır. Çünkü büyü haktır ve İslam dinimizde de yeri muhakkaktır. Kutsal kitabımız Kur’anı Kerim’de açıkça büyüyle ilgili olarak Felak ve Nas sureleri bulunur.

Bu da büyünün dinimizde gerçekten de yeri olduğunu ve Müslim ve gayrimüslim cinlerin hüddam olarak çağrılarak büyü için hizmetkarlık eden kişiler olduklarını dile getirmemiz gerekiyor. Ortada duran tüm bu özellikleri ışığında aktarılırsa her halükarda büyünün etkisinin bir hayli yükselişte yer almaya devam eden konular arasında geldiğini ortaya koymamız gerekmektedir.

Bütünüyle yer verilen bu özellikleri ışığında aktarılırsa kaşık büyüsü yaptıranların her halükarda amacına ulaşacağı ve ayrılık, küskünlük, dargınlık gibi olumsuz ruh halinden büyünün yapılmasından 10 gün sonra sona ereceği belirtilmelidir. İşte bu bağlamda değerlendirilirse kaşık büyüsünün dinimizce caiz görülen hayırlı büyüler arasında geldiğini söylememiz gerekir.

Bu sayede büyünün her halükarda etkisini göstermesi açısından önünde duracak hiçbir engelin olmayarak tesir edeceğine dikkat çekmemiz gerekir. Kaşık büyüsüyle özel tılsımlı dualar kullanılarak karşı karşıya kalınan özel yaşama ilişkin sorunların giderilmesi amaçlanır. Bu da kaşık büyüsünün hayırlı sonuç doğuran havas ilmi arasında yer aldığını dile getirmek adına öne çıkar.

Muska Bozma (Büyü Bozma)

Muska bozma ve muska yapma konularında insanların sıkça danıştığı medyumlardan birisi Medyum Papaz Gültekin efendi’dir. Kendisine en çok sorulan sorular arasında ise muska ile ilgili sorular gelmektedir. Muska bozma konusu muska yapma işleminden daha zor olduğu için insanların ilgisini daha çok cezp etmektedir. Medyum Papaz Gültekin efendi de bu yazımızın devamında sizlerin muska ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermekte.

Muska bozma çalışmaları kimler tarafından işleme konuluyor? Medyum Papaz Gültekin efendi, muska yapma konusunda uzman olduğu kadar muska bozma konusunda da kendini kanıtlamış medyumlardan biridir. Muska bozma işlemleri muska yapmaktan daha zordur. Bu sebeple her medyum muska bozma işlemlerine pek bulaşamamaktadır.

Muska işlemleri adını üçgen formunda katlanmasından dolayı almıştır. Ancak Medyum Papaz Gültekin efendi muskaların illa ki üçgen formunda olmayacağını ve farklı şekillerde kare ve dikdörtgen ve hatta metal levhalara bile yazılabildiğini belirtmiştir.

Muska bozma işlemleri muskanın yapılış amacının ve yapanın ne için yaptığının bilinmezliği yönünden çok zordur. Ancak Medyum Papaz Gültekin efendi gibi bir medyumdan destek alınması gerekmektedir.

Muska Bozma Ayetleri veya Duaları

Muska bozma işlemlerinin ne kadar zor olduğuna daha önce değinmiştik. Bu vesile ile Medyum Papaz Gültekin efendi bazı yöntemleri de anlatmak istemiştir. Muska bozma ya da büyü bozma işlemlerinde muskayı yapan kişi, ya da muskanın çeşidine göre Kuran’dan da faydalanıldığı olur.

Bir çok kutsal kitapta olduğu gibi Kuran’ da da geçen en bilinmiş ayetler Nas ve Felak surelerinin ayetleridir. Ancak kurandaki birçok surenin içinde de farklı büyü bozma ve muska bozma ayetleri bulunmaktadır.

Muska bozma ayetleri kesinlikle herkesin okuması ile tesir etmez. Bazen ters tepki de olabilir. Misal olarak cinler ile karşılaşan birçok kimse tüm bildiği sureleri okusa da pek fayda etmez. Çünkü bazı büyüler ve muskalar muska bozma ayetleri ile bozulamamaktadır.

Muska Nereye Atılır?

Medyum Papaz Gültekin efendi muska hakkında yüzlerce soru gelmekte ve insanlar yaşadıkları durumları saya saya bitirememektedirler. En çok gelen soruların başına ise muska nereye atılır sorusu gelmektedir. Medyum Papaz Gültekin efendi bu konuda defalarca yazılar yazmış ve gerek metafizik toplantılarında gerekse kendisiyle çalışan insanlara özelde bu konulara değinmiştir.

Muska nereye atılır meselesi kesinlikle medyumun gerek gördüğü şekilde ve tarifine uygun yere atılır şeklinde yorumlanmalı, tek başımıza Medyum Papaz Gültekin efendi‘den yardım almadan maceraya atılmamalıyız.

Muska Açılırsa Ne Olur?

Muska çeşitleri ve muska yapma yöntemleri çok fazladır. Bu sebeple insanlar da sıklıkla muska ile karşılaşmaktadırlar. Medyum Papaz Gültekin efendi ise en çok muska açılırsa ne olur sorusunun insanların merakını çektiğini belirtmektedir. Muska kesinlikle açılmaması gereken bir büyü olabilir. Muskanın yapılış aşamasında açana zarar vermesi için tılsım yapılmış olabilir.

Muska işlemleri o kadar tehlikelidir ki, masum görünüşlerinin ardında büyük bir yıkım olabilir. Muska açılırsa ne olur, açalım gitsin gibi bir tavır o an için size bir şey yapmasa da zaman içinde hem size hem de çevrenize görünür biçimde zararlar verecektir. Muska konusunda kesinlikle Medyum Papaz Gültekin efendi ile irtibata geçmeli, gereken önlemleri almalısınız.

Süryani Büyüsü

Türkiye’nin güney doğusunda bulunan Süryani azınlığının yaptığı bir büyü değildir aksine halk dilinde söylenen bir dedikodudan ibarettir. Süryani büyüsü gerçekte o kadar güçlü bir büyüdür ki bunu çok az kişi yapabilmektedir. Bu sebepten internette Süryani büyüsü isimli verilen reklam ve makalelerin çoğunluğuna inanmayınız çünkü bu isim ile internette ki sahtekar medyumlar bu isim üzerinden sizleri dolandırabilir. Özellikle resmi vergi levhası bulunmayan ve web sitesine koymayan hiçbir sitenin yazdığına inanmayınız. Süryani hocalar tarafından yapılan bu tılsımlar genellikle 10 ila 20 gün içerisinde etkisini göstermektedir.

Bu tılsımların yapılışı ve hazırlanışında Süryani hocalar çok bilgili ve eğitimli olmak zorundadırlar. Bu büyüler aşık etme, eşi kendine bağlama, ayrılan kişiyi geri getirme, dil bağlama, aile içi huzursuzluklar, düşmanı uzaklaştırma, kötülük yapma, eşleri ayırma, topluluklar arası nifak çıkartma, sabun büyüsü, hasta etmek için, itaat etirmek için, kişiyi hipnoz etmek için, hamile bırakmak için, çocuğu düşürmek için, erkeklik bağlamak için, cinsel olarak kişileri engellemek için, ömür uzatmak için, öldürmek için, soğutmak için, kişiyi güçlü göstermek için, şans getirmek için gibi bir çok konu da kullanılmaktadır. Süryani hocalar tarafından yapılan bu tılsımlamalar şimdinin mezapotamya bölgesinden ortaya çıkmıştır.

O dönemin büyülerinin hepsine bu büyü ismini vermişlerdir ve ortaya bu isim çıkmıştır. İnsanlar bu büyüler için akın akın hoca aramaktadırlar fakat aksine yapabileni de çok azdır. Bir dönem sadece papazların bu büyüyü yaptığı sanılmıştır bazı papazlarda uygulamışlardır. Büyünün içeriği afrikalı şaman büyülerine de benzemektedir. Bir şiir dinlentisi gibi yapılan bu büyüler tehlikeli büyüler kısmına da girmektedir. Süryani hocalar ülkemizin tek bir bölgesi değil her hangi bir yerinde de bulunabilirler. Bu isimle yapan kişinin Süryani olduğunu düşünmeyiniz sadece bu büyüyü yapmayı bildikleri için Süryani ismini almışlardı yoksa Süryani değillerdir.

Şu da son olarak bilinmelidir ki bu tür büyüler eğer kötü amaçla yapılıyorsa kutsal kitap olan kuran-ı kerimde yasaklanmış ve yapan yaptıran da lanetlenmiştir. Kötü niyetle büyü yaptıran kişilerin yeri cehennemdir. Büyü her ne kadar iyi niyetle yapılabilse de, kötü niyetle yapılanlar daha fazladır.

Büyüler hakkında daha fazla bilgi için lütfen İletişim bölümünden bize ulaşınız..

Diğer tüm büyüler için tıklayınız…

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin