Cin Musallatı, Musallat Belirtileri ve Musallat

Cin Musallatı, Musallat Belirtileri ve Musallat

karabasan
2021 08 07 2

Musallat Neden Olur?

Aşırı sinir, ruhani varlıklara eziyet etmek gibi birçok sebebi olabilir. Kişi musallat etkisi altında olduğunu ilk başta anlamayabilir. Mutlaka bu noktada ruhani varlıklar ile bilgisi olan, enerjisi yüksek birisinden destek almalıdır.

Belirtileri Nelerdir?

Ruhani belirtilerden bazıları şunlardır;

 • İç sıkıntı
 • Boğuluyormuş hissi yaşamak
 • İç ses olarak adlandırılan vesveseden sürekli kötü şeyler duymak
 • Huzursuzluk yaşamak
 • Memnuniyetsizlik yaşamak
 • Uykuda görülen bazı belirtiler şunlardır:
 • Uykuya dalmakta zorluk yaşamak
 • Uykuya karşı doyumsuzluk yaşamak
 • Rahatsız edici rüyalar görmek
 • Uykuda dişleri sıkmak ve gıcırdatmak
 • Pis yıkık viranelerde dolaşmak
 • Fiziksel belirtilerden bazıları ise şunlardır:
 • Aniden başlayan ve engellenemeyen kasılma ve titremeler
 • Baş bölgesinde basınç hissetme
 • Omuzlarda basınç hissetme
 • Soğuk havada terlemek
 • Sıcak havada üşümek

Elbette bunlar sadece birkaçı belirtilerden.. Üzerinizde musallat olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir uzmana başvurmalısınız. Sorularınızı yanıtlamak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Tedavisi

Musallat tedavisi esnasında kişilerin çok acı çektiği düşüncesi kesinlikle çok yanlış aktarılmaktadır. İzlenilen birçok video ya da yazı genelde sadece kişileri korkutmak için paylaşılmaktadır. Hissedilen duygular sadece el ve ayak parmak uçlarından geçişi hissedilen sıcaklık hissi, kulağa ulaşan kısa süren birkaç sesin duyulması, burun içerisinden yoğun şekilde gelen sıcak hava gibi belirtiler vardır. Sonrasında az miktar ağrı yaşanması da mümkündür. Ama bu tedavi süreci belirtileri her zaman aynı şekilde mi oluyor? Elbette ki kişiden kişiye değişiklik gösteriyor musallat tedavisinin belirtileri. Yıllardır musallat konusu üzerinde çalışmış ve onlarca büyük başarıya imza atmış olan Medyum Papaz Gültekin efendi, kişinin hem fiziken, hem ruhen en rahat olacağı şekilde sizlerle iletişimi her zaman kuvvetli tutacak şekilde musallat tedavilerini gerçekleştirmektedir.

Üzerimde Musallat Var Mı?

Ruhani varlıkların musallat olduğunu anlamanın kolay olmadığı bilinmektedir. Çok zıt davranışlar sergileyen kişi bu durumu tek başına anlamakta zorlanacaktır. Kimi zaman çok uyuma isteği varken kimi zaman uyuyamama durumu ortaya çıkar. Bazen aşırı pozitif, sürekli gülerken; bir anda oluşan ağlama ya da saldırma isteği çok basit musallat belirtilerinden bazılarıdır. Kişinin hane içerisinde daha önceden yaşamadığı ya da minimum seviyede etkileyen olaylar artık daha fazla etkilemeye başlar. Peki musallatın ortadan kalkması için nasıl bir tedavi yöntemi vardır sorusuna da hemen cevap verelim. Ruhani varlıklar tarafından rahatsız edildiğinizi ve size musallat olunduğunu düşünüyorsanız mutlaka ve mutlaka ilk önce bir uzmana başvurmalı ve durumunuzu anlatmalısınız. Sürecin ne kadardır var olduğunu, neler hissettirdiği gibi tüm detayları aktarmalısınız. Musallat tedavisi asla tek başınıza yapabileceğiniz basit bir işlem değildir.

Cin Musallat Çözümleme

Medyum Papaz Gültekin efendi, musallat tedavisi konusunda yüzlerce vakayı çözümleyen ve tedaviyi başarı ile sonlandıran bir uzmandır. Çocukluk dönemlerinden beri ailesinden gelen bu yeteneğini yaşadığı doğa üstü durumlar ile iyice öğrenen ve yaşayan, hastaların duygularına hakim olan, çözüm odaklı, enerjisi yüksek, hastayı yıpratmadan tedavi etmeyi amaçlayan tedavi yöntemine sahiptir. Musallat tedavisinin tüm süreçleri, seans ücretleri, uygulanacak yöntemler ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilir, detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin