Mum Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Aşık Ettirme

Mum Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Aşık Ettirme

medyum papaz gultekin
medyum papaz gultekin

Mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme ve bağlama aşkın ve sevginin güçlenmesini sağlamakta bir numaradır. Aşk büyüleri arasında son dönemlerde oldukça adından söz ettiren büyü çeşidi mum büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyüler arasında en çok tercih edilme sebebi de çok daha fazla etkili olmasından kaynaklanmaktadır. Büyü, çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Nesiller arası aktarımı sağlanmakta ve başarıya ulaşmaktadır. Mum büyüsü de çok tercih edilen ve gayet başarılı olan büyülerin en başında yer almaktadır. Özellikle sevdiği insan ile arasındaki bağı güçlendirmek için yaptırılmaktadır.

Sevdiğiniz kişinin size aşık olması ya da değer vermeyen kişilerin size değer vermesi anlamında bu büyü çok etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Özellikle platonik olarak aşk besleyen kişiler tarafından sıkça tercih edilse de evli bireyler arasında da tercih edilmektedir. Evliliğinde problem olan, sadakatsiz eşi olan bireyler mum büyüsü yaptırabilmektedir. Mum büyüsü bazı durumlarda kişilerin kısmetini bağlama ya da ayırmak için de kullanılabilmektedir. Fakat en çok aşk için yapılan mum büyüleri dikkat çekmektedir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Mum büyüsü yapılırken en dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi ne için yapılacağıdır. Bu konuda emin olunduktan sonra konusunda uzman olan medyum hocalarca yapılacak olan büyü çeşidine karar verilmektedir. Uzman medyum hoca bu konuda karar verdikten sonra size de bunun bilgisini vermektedir. Mum büyüsü çeşitleri göz önüne alındığında kullanılan mumum rengi, şekli ve boyu önem arz etmektedir. Belli bir ilme göre yapılmaktadır. Kısa sürede etkisini gösteren bu büyü çeşidi işin ehli medyumlarca yapılmalıdır. Mum büyüsü çeşitleri şunlardır;

  • Kırmızı Mumla Yapılan Aşk Büyüsü: Kırmızı rengin aşk ve şehvet rengi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle de çiftler arasında yapılacak olan aşk büyülerinde kırmızı mumun kullanılması gayet normaldir. Kırmızı mum büyüsü yapıldıktan sonra size verilecek olan mumu Cuma günleri yakmalı ve size verilecek olan tılsımlı sözleri söylemelisiniz. Bu esnada mumu kendiniz söndürmemeli, mum kendi kendine sönene kadar bırakılmalıdır.
  • Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü: Saflık ve masumiyetin rengi olan beyaz, hiç tartışmasız mum büyüsünde de anlam ifade etmektedir. Beyaz mum büyüsü ile evli çiftler arasındaki problemlerin ortadan kalkması sağlanmaktadır. Evlilik içinde yaşanan çatışmaların çözüme kavuşması için yapılmaktadır.
  • Pembe Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü: Aşkın ve sevgiyi çağrıştırması meşhur olan renk pembedir. Özellikle platonik aşk yaşayanlar için yapılan pembe mum büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size bağlanması sağlanmaktadır.
  • Siyah Mumla Yapılan Aşk Büyüsü: Ayırma ya da kısmetin bağlanması adına yapılacak olan mum büyülerinde siyah mum kullanılmaktadır. Siyah Mum büyüsü ile kara büyü diye adlandırılan büyüler gerçekleştirilmektedir. Bazı insanlara yapılan bu büyü ile yuvalarının dağıldığı gözlenmiştir.
  • 7 ve 4 Mumla Yapılan Aşk Büyüleri: Medyum hocanın vermiş olduğu 4 ya da 7 mum ile yapılacak olan büyü şeklidir. Ne için yapılması istenmişse medyum hoca tarafından ona göre işlem uygulanacaktır. İşlem uygulanmasının ardından size verilecek ve belli ritüeller eşliğinde yakmanız istenecektir. Doğru bir şekilde yapıldığında çok daha çabuk etkisi ortaya çıkacaktır.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bütün bunların dışında kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında mum büyüsü nasıl yapılır konusu gelmektedir. Medyum hocalar tarafından belli ilimler eşliğinde mumların üzerine dualar okunmaktadır. Duaların yanında tılsımlarda okunmaktadır. Yaklaşık olarak bir haftanın sonunda etkisini göstermeye başlayacaktır. Bazı durumlarda yapan medyum hocaya ve yapılan duruma göre farklılık gösterebilir. Büyü yaptırılan kişi kısa süre içinde etkisi altına girecek ve yaptıran kişi de bu farklılığı anlayacaktır.

Mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme sonucunda büyü yaptırmış olduğunuz kişinin size karşı olan ilgisi artacak ve sürekli sizinle olmak isteyecektir. Bağlılığı artış gösterecek ve olmaz dediğiniz aşk, sevgi bağı çok çabuk gelişecek. Böylelikle hayalini kurmuş olduğunuz sevgi sizinle olacak. Evlenmek isteyenler, sevdiği ile kavuşmak isteyenler ya da evliliğinde soğuma meydana gelenler bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Böylelikle çok kısa sürede dileklerine kavuşmuş olacaklardır.

Mum büyüsü yaptırılması esnasında renk, boyut ve dilek önemli detaylardır. Bunun hangisinin yapılacağına medyum hocalar karar vermektedir. Dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Mum büyüsü yapılırken, belli başlı ilimlerden yararlanılmaktadır. Bu nedenle yanlış yapılacak olan uygulamalar yarardan çok zarar sağlayacaktır. Bu büyü çeşidinin yapılma aşaması diğer büyülere göre kolaydır. Kolay yapılmasına rağmen bozma işlemi de bir o kadar zordur. Bu büyüyü yapan kişinin bozması gerektiği belirtilmektedir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Uygulaması

Karşılıksız aşk yaşayanlar, yolunda giden ilişkileri bir anda bitenler ya da ihanete uğrayanlar çeşitli ilimlerden destek almaktadırlar. Bunların başında da mum ile yapılacak olan aşk büyüleri gelmektedir. Bu sorunlarla karşılaşan bireylerin sevdikleri kişileri kısa sürede kendilerine dönmeleri için büyüler yapılmaktadır. Çok etkili olan mum büyüleri belli ilimlerin uygulanması ile etkinliğini ortaya koymaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan her işlem uzman medyumlarca yapılmalıdır. Doğru bir şekilde yapıldığında çok kısa sürede olumlu etkileri hissedilmeye devam edecektir.

Mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme gibi aşk büyülerinin temelinde Ledün ve Havas ilimleri bulunmaktadır. İlimlerin eşliğinde büyüler yapılmakta ve kısa sürede etkisini göstermesi beklenmektedir. Fakat genel olarak bakıldığında dualar ve tılsımlardan oluşmaktadır. Manevi olarak etkinliği kanıtlanmış olan büyülerdir. Yukarıda sayılan büyü çeşitlerinden yararlanılarak yapılacak olan büyüye karar verilmektedir. Nasıl bir durum için yapılacaksa medyum hocaya net bir şekilde aktarılmalı ve doğru olan büyünün yapılması sağlanmalıdır.

Mum Büyüsünü Kim Yapar?

En tekili aşk büyüleri arasında yer alan mum büyülerinin tutması için bu konuda tecrübeli olan medyum hocalara yaptırılmalıdır. Mum büyüsünü kim yapar nasıl yapılır gibi sorular son dönemlerde cevabı oldukça merak edilen sorulardandır. Büyü yapılmadan önce ne için yapılacağı konusunda emin olunmalıdır. Bu nedenle medyum hocaya da net bir şekilde bu durum bildirilmelidir. Bunun nedeni de yapılacak olan büyünün tam anlamıyla etkisini göstermesidir. Yanlış yapılacak işlemler büyünün etki etme süresini uzatacağı gibi farklı sorunlara da yol açabilmektedir. İlim ve bilim sahibi olan hocalar tarafından yapılacak olan büyüler, tılsım ve dualarla desteklenmektedir.

Mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme büyüleri konusunda ün yapmış ve başarılı olmuş medyum hocalar tarafından uygulanmalıdır. Büyü yaptırma aşamasında bazen evde yapılabileceği söylenmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken durum evde bu tarz uygulamaların yapılamayacağıdır. Yanlış bir uygulama sonrasında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle uzman bir destek almak çok daha iyi bir sonuç verecektir. Evde büyü yapımı birçok uzman medyum hoca tarafından önerilmemektedir.

Mum Büyüsü Etkileri

Etkili ve çok detaylı bir büyü çeşidi olan mum büyüsü etkileri konusunda da merak edilmektedir. Sevdiğiniz kişiler ile aranızdaki bağı güçlendirmek ya da eşinizle olan problemleri ortadan kaldırmak adına bu büyü çeşidi uygulanmaktadır. Bütün bu dileklerin dışında evlenme ile ilgili problem yaşayanlarda yaptırmaktadır. Evlilik dileği olan kişilerin en kısa sürede evlenmesi için yapılmakta ve kısa sürede etkisi ortaya çıkmaktadır. Güzel ve sevgi dolu bir yuvanın temeli en sağlam şekilde atılması sağlanmaktadır.

Mum büyüsü etkisi büyü yapılan kişi tarafından hissedilmemektedir. Fakat büyü yapılan kişinin çevresi tarafından bu etkiler anlaşılabilmektedir. Bireyde kısa süre içinde farklılıklar meydana gelmektedir. Büyü yaptıran kişi özellikte etkileri kendisi fark edecektir. Bunun nedeni de aşık etmek istediği kişinin kendisine gelmesi ve büyük bir aşk yaşamaları gerçekleşecektir. Eğer evlilik amacı için yapılmışsa büyü yaptıran ve yapılan kısa süre içinde evlenmiş olacaktır. Büyü yaptırılan kişi, büyü yaptıran kişiden ayrı yaşayamayan ve onu hep görmek isteyen bir kişi haline gelecektir.

Mum Büyüsü Bozma Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü bozma işlemi yaptırılacaksa bunun için büyüyü yapan medyum hocadan yardım alınmalıdır. Her medyum hocanın kendisine özgü büyü yapma şekli bulunmaktadır. Bu nedenle büyü yapan hocanın bozması çok daha iyi olacaktır. Eğer yapılan mum büyüsü kara büyü kategorisinde yapılmışsa bunun bozulması çok daha zor olmaktadır. Bu nedenle büyü yaptırmadan önce kesin ve net bir karar verilmelidir. Yapımları kolay olan büyü çeşitlerinin bozulması zor olmaktadır.

Doğru bir şekilde yapılmış olan büyüler etkilerini kısa sürede gösterecektir. Aynı şekilde mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme haricinde büyü bozma işlemlerinde de bozma işleri belli ritüellere göre yapılmaktadır. Yine yanlış şekilde yapılacak bozma işlemi daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Uygulanışı ve yapılışı bakımından farklı özelliklerde olan mum büyülerinin bozulması esnasında da farklı yollar denenecektir. Yapan medyum hoca tarafından bozulması be nedenle önerilmektedir.

Mum Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Mum büyülerinin uygulanış amaçlarının başında aşık etme, sevdiğine kavuşma ve evlilik durumları gelmektedir. Bu amaçla yapılan her büyünün belli bir zamanı vardır. Ömür boyu sürme garantisi verilmemektedir. Büyü yaptırdıktan sonra, yapan hoca tarafından bu bilgi size verilecektir. Büyünün süresinin dolması ile birlikte kendi kendine bozulacaktır.

Mum büyüsünün etkisi ne kadar sürer sorusunun cevabına medyum hocalar yaklaşık olarak 40 hafta kadar bir süre vermektedir. 10 aya tekabül eden bu süre aşk büyüsü için yeterli görülen bir süre olarak düşünülmektedir. 10 aylık süre içinde sevdiğiniz kişinin bağlılığı tam anlamıyla gerçekleşecektir. Bu nedenle yeterli bir süre olarak görülmektedir.

Mum Büyüsünün Kuralları Nelerdir?

Mum büyüsünün yapılması esnasında uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Bunun başında da yapılacak olan büyü medyum hoca tarafından sessizliğin olduğu bir ortam da yapılmalıdır. Bu hem odaklanmayı hem de uygulanacak olan işlemlerin daha sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Böyle bir ortam da seçilmiş olan büyü çeşidine göre alınan mumlar yakılmalıdır. Büyünün çeşidine ve yapılması gereken işlemlere göre büyü sözcükleri söylenmelidir. Mum büyüsü ile sevdiğini kendine aşık ettirme sağlanmaktadır. Bu nedenle tüm kurallar yerine getirilmelidir.

Mum büyüsünün kuralları arasında yer alan başka bir kural da bu mumların yakılması ve sözlerin söylenmesi esnasında mumun etrafında adımların atılması gerekmektedir. Adımlar atılırken dağ taraftan sol tarafa doğru adımlamalıdır. Bu da saat yönünün tam tersine olan yön olarak bilinmektedir. Genel olarak büyülerde bu şekilde bir adımlama yapılmaktadır.

Yaklaşık olarak söylenecek tılsımlı sözler 16 adım eşliğinde tamamlanana kadar tekrar edilmelidir. Sadece mum yanarken değil mum söndükten sonrasında da farklı dua ve tılsımların okunması gerekmektedir. Duaların bitimine yakın mum, yeniden yakılmalıdır. Toplamda bu şekilde 4 kere tekrar yapılmalıdır. Bu şekilde 4 tur yapıldığında mumun çevresinde atılan adım sayısı 64 olacaktır.

Son turda mumun sönmesi beklenmeden kuzey tarafına oturarak tamamıyla erimesi beklenmelidir. Fakat bu işlemler için gece yarısını geçmeden müdahale edilmelidir. Gece yarısını geçen zamanlarda tutmama ihtimali yüksektir. Etkili ve çok kuvvetli olan mum büyüsü ile yaklaşık olarak 4 günün sonunda etki hissedilecektir.

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin