24 Saatte Aşk Büyüsü

24 Saatte Aşk Büyüsü

medyum papaz gultekin
medyum papaz gultekin

24 Saatte aşk büyüsü mümkün müdür?  Genelde platonik aşk yaşayan kişilerin denemek istediği bir yöntemdir aşk büyüsü. Zaten duygu ve arzularının esiri haline gelmiş kişi sabır konusunda da oldukça başarısızdır. Bu yüzdendir ki 24 saatte aşk büyüsü gibi kısa vadede sonuç almak için farklı çözüm yolları ararlar. 24 Saatte Aşk Büyüsü için çeşitli büyü ritüelleri mevcuttur.  Belirtilen malzemelerle âşık olduğunuz kişiden duygularınıza karşılık alabilmek adına uygulayabileceğiniz, hatta evde tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz büyüler vardır. Unutulmamalıdır ki bazı inançlara göre büyü karanlık olarak adlandırılan bir ayindir. Pek çok din büyüyü günah olarak görmüş ve yasaklamıştır. Fakat kişilerin duyguları konusunda yaşadığı umutsuzluğa çare aramak adına en çok başvurduğu eylem büyüdür. Özellikle de aşk büyüleri geçmişten günümüze fazlasıyla kullanılmıştır. Her bir büyünün farklı ritüelleri, tılsımlı sözcükleri büyünün çeşidine göre kendisine özgüdür.

Saplantılı bir şekilde âşık olmuş kişiler farklı büyü yöntemleri denerken bu konuda deneyimli ve bilgili bir kişiden yardım almalıdır. Mesela; evde kendinizin uyguladığı bir büyü âşık olduğunuz kişiyi size getirebilir ve siz de arzu ettiğinizi elde edebilmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Fakat bazı örneklerinin de yaşandığı biline büyü yapılan kişide çeşitli farklılıklar hatta ölümler bile görülmüştür. Ne istediğimizi ve neden istediğimizi çok iyi biliyor olmamız önceliğimiz olmalı ve sonraki adımımızda da kesinlikle konunun uzmanı bir kişiden yardım almalıyız. Bunun sebebi ise büyü yapacak kişiler büyü ve büyü yapmanın gizli bilgilerine sahiptir, bu yüzden de yapılacak ayinin içeriği konusunda rehberlik etmesi çok önemlidir. Çünkü büyü başka âlemde var olduklarına inandığımız başka varlıklarla iletişime geçmek yoluyla mümkündür. Bireysel olarak büyü yapmak özellikle bu açıdan bize ya da sevdiklerimize zarar verebilir.

Hüddam

Hüddam nedir ya da neye denir. En çok da 24 saatte aşk büyüsü için araştırma yapan kişilerin karşısına çıkacak terimlerden biri de Hüddam’dır. Bu terimin birçok inanışta önüne farklı isimler alarak sıklıkla karşımıza çıkması mümkündür. Büyü yapılırken kullanılan tılsımlı sözlerde çoğunlukla karşımıza çıkar. Hüddam cinleri ve şeytanlara karşı güven teşkil etmeyi amaçlayan bir öğretidir. Büyücüler bu ilimi gizlice öğrenirler ve her bir detayına hâkimdirler. Bu yüzden büyü ayini gizli ilimlere hâkim olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Tarihsel olarak geçmişi Antik Mısır’a kadar uzanır. İslamiyet ile birlikte bu öğretiler günah olarak görülmüş ve yasaklanmıştır. Çünkü bu gizli ilimlerin en derininde sadece büyü yoktur. Bu tarz gizli ilimler cin çağırma gibi eylemleri de barındırır. Başka bir boyutta yaşayan varlıklarla iletişime geçmek tehlikeli olabilir. Fakat insanoğlu bir şekilde cinlere üstünlük sağlayarak yapmak istedikleri büyü ya da büyü bozma ayinlerinde cinlerle kurdukları iletişimden faydalanırlar. İslam inancında hüddam Müslüman cinleri kontrol altına almayı amaçlayan bir ilimdir ve günah olarak görülür. Yahudilik ve Hristiyanlık dinlerinde ise şeytanı kontrol altına almayı amaçlayan bir ilimdir ve günah olarak görülmez. Bu yüzdendir ki farklı varlıklarla iletişime geçmek 24 saatte aşk büyüsü konusunda daha kesin ve net sonuçlar alınacağına inanılır. Çünkü başka boyuttaki bir varlıktan soyut olarak bir yardım alınmaktadır. Bu da büyü yaptıran kişinin büyüyü yaptıracağı kişi konusunda dikkatli bir tercih yapması gerektiği anlamına gelir.

Özellikle istediği kişiye kavuşmak konusunda sabırsızlık yaşayan kişiler 24 saatte aşk büyüsü konusunda deneyimli ve alanındaki gizli ilimler konusunda bilgili olması gerektiği anlamına gelir. Kısa sürede sonuç alınmak istenilen durumlarda tek çare olarak adlandırılan bu büyü çeşidi ise hemen hemen her bu işin uzmanında yapılabilmektedir. Kişiler psikolojik anlamda zorlu bir süreçten geçerken böylesi kısa sürede çözümlenen büyüleri tercih etmek için ise; güvenilir ve yakın çevresinden ya da tanıdıklardan doğru kişilere ulaşmak gerekir. Eğer ki internet üzerinde böyle kişilere ulaşıyorsanız referans olarak farklı sitelerden araştırarak uygun olup, olmadığı konusunu aydınlatmanız gereklidir. Sonuç olarak ruhsal anlamda bir refah erginliği için çare arayan kişilerin anlamadıkları bir konuda destek alırken, işin uzmanıyla görüşüyor olduklarını bilmeleri güven teşkil etme noktasında oldukça önem arz etmektedir.

24 Saatte Aşk Büyüsü Çeşitleri

24 Saatte aşk büyüsü için birçok farklı büyü çeşidi vardır. Bu büyü çeşitlerinin bir kısmı kişinin evde kendisinin uygulayacağı ritüellerle de gerçekleştirebileceği büyülerdir. İhtiyaç duyulan basit materyaller kullanılarak ve söylenmesi gereken doğru tılsımlı sözcükleri dile getirerek uygulanabilir. 24 Saatte aşk büyüsü için en çok önerilen ve evde yapabileceğiniz büyü çeşitleri ise şunlardı; enerji ritüelli 24 saatte aşk büyüsü, 24 saatte âşık eden kaşık büyüsü, ay ritüeli ile birini âşık etme, karabiber ritüeli ile âşık etme, tılsım ritüeli ile 24 saatte aşk büyüsü gibi büyü çeşitleri mevcuttur. Genellikle kişiler psikolojik bir buhran evresinde çoğunlukla bu tip maneviyat içeren soyut kavramlara ihtiyaç duyabilmektedir.

Kişinin arzu ettiği duruma göre büyü çeşitlerinden amacına en uygun olanı seçerek gerekli adımları takip ederek arzu ettiğine kavuşması mümkündür. Evde kolay uygulanabilir gibi görünüyor olsa da uygulanacak büyüdeki sırasıyla takip edilmesi gereken adımlar, kurallar ve söylenecek tılsımlı sözcüklerin doğru ve eksiksiz bir şekilde dile getirilmesi hassasiyetle ve titizlikle dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Tüm bunların yanı sıra sadece âşık olduğunuz kişiyi kendinize âşık etmek için değil kısmetiniz açılsın diye ya da evliyseniz eşinizle aranızdaki aşkı ilk günkü haline yeniden dönüştürebilmek adına da çeşitli büyü yöntemleri vardır. Her bir isteğe göre büyüler çeşitlilik gösterir ve büyülerin çeşidine göre de ihtiyaç duyulan malzemeler, tılsımlı sözcükler, takip edilecek ayinle ilgili sıralamaları değişkenlik gösterebilir. Bir medyum rehberliğinde büyü yaptıracağınızda büyünün kapsamı ve uygulanma ayinleri daha da büyük farklılıklar gösterebilir. Bunların dışında gideni geri getirme, bağlama büyüsü gibi de farklı büyü çeşitleri vardır. Her biri kendi içerisinde farklı ritüellere ve kurallara sahiptir ve büyü yapıldıktan sonra sonuç alma süreleri değişkenlik gösterebilir.

24 Saatte Aşk Büyüsü ve Dua

İnsanoğlunun varoluşundan bu yana hisleri, duyguları, istek ve arzuları da her zaman var olmuştur. Kişinin isteğine ve inancına göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Pek çok dini inanışta büyü büyük günahlar arasında sayılmaktadır. Büyüden ziyade gönlünden geçen için dua etmeyi tercih etmemiz gerektiğine dair yönlendirir dinler. Yine de büyü ve dua her zaman bir arada anılır. Her ikisinin de ortak özelliği arzu edileni istemek ve kavuşma hevesiyle doğaüstü varlıklardan istenir. Büyü ve duanın pek çok alanda bir arada karşımıza çıkmasının en büyük nedeni ise büyü yapmanın yaygın olduğu ölçüde büyü bozmanın da çok sayıda kişi tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Yapılmış olan bir büyüyü bozdurmak adına okunması gereken çeşitli dualar vardır. Yine bu konuda da alanında iyi olan bir uzmana halk arasında en çok ‘hoca’ olarak tabir edilen kişiler tarafından uygulanmalıdır.

İslamiyet inancında Kuran ı Kerim surelerinde yararlanılarak yapılmış olan büyülerin bozulabileceğine inanılır. Bu noktada büyü ve dua ayrılmaz bir hale gelmiş gibi görünür. Büyü bozdurmak istemenin en çok tercih edilme sebeplerinden biri de aceleyle karar vererek çoğu zaman 24 saate aşk büyüsü tarzındaki büyülerle düşünmeden hareket ettiklerinde sonrasında yaşadığı pişmanlıkla da büyü bozdurmak isterler. Ayrıca büyü bozdurmak için farklı sebepler de vardır. 24 saatte aşk büyüsü ve dua ile evli çiftlerde özellikle çiftlerden birine yapılmış olan büyüyü bozdurmak istemektedirler. Büyü çok etkili bir yöntemdir ve 24 saatte aşk büyüsü yaptırmaya karar vermek konusunda yirmi dört saat kısa bir zaman dilimidir. Büyüden korunmak için de dualar vardır. Pek çok sayıda büyü bozma ya da büyüden korunma duası vardır.  Aynı zamanda herhangi biri tarafından büyü yapılma ihtimaline karşı büyü tutmaması için okunacak dualar bulunmaktadır.

24 Saatte Aşk Büyüsü Belirtileri

Bir kişiye büyü yapıldığını anlamak için gözlemlenen bazı büyü belirtileri vardır. En sık yaptırılan ya da yapılan büyü 24 saatte aşk büyüsü olduğundan aşk büyüsü yapılmış kişilerin belirtilerini ele almak bu konuda fikir sahibi olmamızda fayda sağlayabilir. Belli başlı büyü belirtileri ise; Size aşk büyüsü yaptırmış olan kişiyi bir anda çok sık düşünmeye başlar ve özlersiniz. Rüyalarınızda bile bu kişiyi görürsünüz, size büyü yaptıran kişiyi mutlu etmek için maddi manevi her açıdan büyük bir çaba ile uğraşır, anormal şekilde her an büyü yaptıran kişinin yanında olmak ister. Farklı sebeplerle yapılmış olan büyülerde de büyü yapılan kişi de daha farklı büyü belirtileri gözlemlemek mümkündür. Burada 24 saatte aşk büyüsü belirtilerine özellikle değinme sebebimiz ise en sık başvurulan ve tercih edilen büyü yaptırma nedeni olmasındandır.

Medyum Desteği ile 24 Saatte Aşk Büyüsü

Büyü yapıldığını hissetmek pek olası muhtemel durumlar arasında yer almamaktadır. 24 saatte aşk büyüsü yapıldığından şüphe edilen kişilerin genellikle yakın çevresinden bu belirtilerin anlaşılarak kişilerin uyarılması gerekmektedir. Belirtilerin olduğu kişilerde genel olarak uyku hali ve huzursuzluk gibi halk arasında belirlenen ölçütlerin görülmesiyle kişide ya da kişilerde büyü olup, olmadığı anlaşılmaktadır. Bu tip bir büyüye maruz kalmanız halinde bir din uzmanına danışmanızda yarar olacaktır.

Büyüler yaptıran ve yapan kişiler için İslam dininde Kur’an da geçen ayetler ışığında hoş karşılanmayarak, cezalandırılacağı açıkça bildirilmiştir. Yine de günümüzde 24 saatte aşk büyüsü belirtileri gösteren kişilere rastlamak oldukça mümkün. Psikolojik olarak duygusal boşlukların doldurulduğu farklı âlemlerde bu tip inanışlar ve arayışlar yer alabilmektedir. Öncelikli olarak şu söylenebilir ki, kişiler duygusal boşlukların oluşturduğu gel-gitler ile bu tip mecralara odaklanabilir ve medyum adı altında kişilerin dolandırıcılıklarını göz-ardı edebilir. Teknolojinin bu kadar geliştiği son günlerde ve teknoloji çağında olduğumuzda göz önüne alınırsa, aslında birçok manevi huzur için var olan arayışları kişilerin elinin altında olabilmektedir. Doğru kişileri internet aracılığı ile daha kolay ulaşmak imkânı sunan sanal dünya aynı zamanda bir o kadar da tehlikeli boyutlara uzanabilir.

Çoğulcu bakmak gerekirse, kişiler kendi bildikleri ve tasarlayabildikleri kadar hayal dünyasında yaşamaktadır. Doğru bir medyum bulabilmek için çevresel faktörlerin kullanılması esastır. Ve kullanılmalıdır da! 24 saatte aşk büyüsü yaptırmak demek ciddi bir duygusal boşluk arayışının en belirgin sonucudur. Kişiler ikili ilişkinlerin de düştükleri duygusal boşluklardan dolayı genellikle büyülere ve hızlıca çözüm bulabilmek adına 24 saatte aşk büyüsü gibi ruhani konulara odaklanmaktadır. Bu inanışları doğrultusunda yaşadıkları duygusal boşlukların bulunan ya da medyum olarak kendini tanıtan bir dolandırıncaya denk gelmesi sonucu ise, kişiler daha büyük bir ruhsal çöküntü noktasına gidebilmektedir.

Yorumlar

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin