BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİRKE

BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİRKE

(Hamdiye Hanım Yazdı)

”Büyülerle başımın inanılmaz dertte olduğu bir dönemdi. Bir erkek arkadaşım vardı ve şu anda evliyiz. Çok da mutluyuz. Şu anda eşim, kısa süre önce erkek arkadaşım olan insan, beni çok sevmesine rağmen, sevgisinden emin olduğum halde, kafa karışıklığı yaşama başlamıştı. Birden soğukluk geliyordu ve benimle ilgilenmiyordu. Ben ilk başlarda bunun nedenini anlamıyordum, bir süre sonra anladım ki ahlaksız bir kadın musallat oldu. Büyü yapmış bizi ayırmak için. Daha önce büyüler konusunda bir deneyimim olmadığından, ne olduğunu anlayamadım ve panikledim. Daha önce bir derdinden kurtulan arkadaşım bana kesinlikle medyum Papaz Gültekin ile görüşmemi, onun bu derdi halledeceğini söyledi.”

Büyü Derdinden Kurtuldum: ” (Büşra Hanım Yazdı)

+79917301004 numaralı telefondan kendisini aradım ve randevu istedim. Bana verdiği randevu tarihinde inanın ki koşarak gittim. Derdimi dikkatle dinledi ve sakin olmamı, ona güvenmemi istedi. Beni gerçekten çok fazla rahatlattı. Bu başımdaki büyü musallatından kurtulacağıma inandım. Bana büyü bozmak için sirke ritüelini önerdi. Ne yapmam gerektiğini konusunda uyarılarını, talimatlarını verdi. Bu şekilde derdimden kurtulacağımı söyledi. Ben de kendisini dikkatle dinledim.”

Musallat Kadından ve Büyüden Kurtuldum:” (Kelime Hanım Yazdı)

”Sirke ritüeli ile büyüden ve musallat kadından kurtuldum. Bu şekilde anladım ki son derece yetkin ve özel bir insanla tanıştım. Birçok özelliği ve geniş dini bilgisinden herkesin yararlanmasını isterim.”

Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin