Medyum Nedir? Neler Yapar?

Medyum Nedir? Neler Yapar?

413125

Medyum

Bu kelime ruhlar alemi ile insanlar arası aracılık eden, paranormal durumlar yaşayan, görülmeyen (cinler) alemi ile iletişim kuran, gaybdan haber getiren, parapsikoloji içerisinde bulunan, kimi zaman şifacı olabilen, fal bakabilen, kahin, büyücü, şaman gibi anlamlarla ifadelendirilmektedir. Medyum denilen kişi sadece Türkiye de değil dünyada ki hemen hemen tüm ülkelerde bulunmaktadır. Hatta bazı ülkelerde Avustralya gibi maaşlı şekilde resmi devlet kademesinde çalışabiliyor. Bir çok ülke de onlardan yardım alarak istihbarat ve çeşitli büyüler konusunda çalışılmaktadır. Ülkemiz de ise medyum kelimesi havas hocası, metafizik uzmanı, cinci hoca gibi terimlerle de eşdeğer anlamda kullanılmaktadır. İsimler ne kadar farklı olsa da hemen hemen hepsi aynı yola çıkmaktadır.

Medyumlar neler yapabilir?

 • Fal bakmak, kahinlik (gaybdan haber getirmek)
 • Enerjilerle çalışmalar yapmak
 • Ruhlarla (ölmüşlerle) görüşmek
 • Cinlerle irtibat kurmak
 • İnsanlar hakkında bilgi sahibi olmak
 • Büyü yapmak
 • Şifa çalışmaları yapabilmek (Bioenerji, Reiki gibi)
 • Çeşitli dualar ve ritüeller yapmak
 • Büyü çözebilmek
 • Hipnoz
 • Telekinezi
 • Bilinçaltı silme

gibi bir çok iş konusunda yetenekleri vardır..

Bu makale de kelime anlamının tanımını yapsak bile yapmış oldukları yada ilgilendikleri konular değişebilir. Hepsi kötülük için bir takım işlemlerle uğraşıyor diye bir algı oluşsa da şeytanisi ve rahmanisi vardır. İyi anlamda çalışmalar yapanlarda bulunmaktadır. İslam dinine aykırı değildir sebebi de geçmiş dönemlerde islam dünyası içerisinde de böyle kimselerin bulunup çeşitli yardımlarının alınmasıdır. Semavi dinlerin dışında diğer hemen hemen tüm dinlerde de bu kavram ve kişiler bulunmaktadır. Normal bir insan olan bu kişilerin sadece algıları daha açık ve 3. Gözleri aktiftir. Bu 3. Göz durumundan dolayı bir çok insanın hissedemediği ve göremedikleri şeyleri görüp duyabilirler. Bunun bir benzeri wicca yani cadılardır. Zamanında cadılar Osmanlı döneminde ve Avrupa da yasaklanmış şeytani oldukları iddia edilmiş hepsi yargılanıp katledilmiştir. Şeytanla iş birliği ne kadar iddia edilse bile bu asla ispat edilememiştir.
Bu durum o dönemlerin bazılarında yasaklansa da Hz. Musanın vaktinde ki Firavun’un büyücüleri iyisiyle kötüsüyle günümüze kadar hala gelmektedir…Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin