Bioenerji Nedir? Nasıl Yapılır ?

Bioenerji Nedir? Nasıl Yapılır ?

medyumluk hakkinda bilgi medyum nedir cesitleri nelerdir nasil bilgi aktarirlar

Bioenerji Nedir?

İnsan vücudunda hücrelerin yarattığı sürekli bir enerji formu bulunur. Hücreler kendi içlerinde ve birbirleri arasındaki iletişimi, düşük voltajlı bir elektromanyetik akımla sağlar.

Kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesi olan bioenerji, kısaca yaşam enerjisi anlamına gelir. Yaşanan çevre ve bireyin kendi kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler enerji dengesini bozabilir.

Bioenerji uygulaması vücudu bir bütün halinde ele alır ve vücudun zihinsel, duygusal ve bedensel enerji ayarının yapılmasını sağlar.

Bioenerji tekniği ile hücrelerdeki DNA kodları yeniden düzenlenir ve evrende var olan enerji hatları kişinin bedenindeki enerji hatları ile uyumlanır.

Bedenin bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekleyen teknik sayesinde mevcut hastalıkların iyileşmesi ve yenilenmesine katkı sağlanır.

Evrendeki enerji özel teknikler yardımı ile yoğunlaştırılarak herhangi bir cihaz, iğne ve ilaç kullanılmaksızın kişinin bedenine dokunulmadan aktarılır.

Bozulan enerji akımının onarılmasını sağlayan ve dengeleyen bioenerji zararları ve herhangi yan etkisi olmayan özel bir uygulamadır.

Bioenerji Nasıl Yapılır?

Bioenerji tedavisi seanslar halinde uygulanır.

Tedavi alacak kişi öncelikli olarak özel olarak hazırlanan masaya yatırılır.

Bioenerji uzmanı, bir diğer adı ile bioenerjist tarafından uygulanan tedavi yönteminde hastaya fiziksel bir temas söz konusu değildir.

Bionerji seansları kişinin rahatsızlık hissettiği bölgeye değil, tüm vücuduna uygulanır.

Hem psikolojik hem de fiziksel rahatsızlığa sahip olan kişilere rahatlıkla uygulanabilen yöntemin hastaya herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Herhangi bir ilaç, cihaz, iğne ve alet gerektirmeyen tedavi oldukça basit ve rahatlatıcıdır.

Bioenerjist, hastanın bedeninden yaklaşık 30 santimetre kadar uzakta durur ve sadece avuç içlerini kullanarak evrenden aldığı pozitif enerjiyi hastanın bedenine yansıtır.

Pozitif enerji hastanın rahatsızlık duyduğu bölgeden giriş yapar ve buradan tüm vücuda dağılır.

Vücuttaki tüm negatif enerjinin dışarı atılmasını sağlayan bu yöntem sayesinde vücut sinir sistemini resetler.

Daha sağlıklı ve daha yeni bir sinir sistemi inşa eden vücut tüm negatifliklerden arınır ve hem fiziksel hem de ruhsal olarak yeni bir döneme adımını atar.

Tedavi alan hastanın vücut ısısında artış ve titreşim oluşur.

Seansın hemen ardından iyileşmeyi hissedenler olduğu gibi birkaç seansın sonunda farkı hissedenler de olabilir.

Bioenerji ile Tedavi Edilen Hastalıklar Nelerdir?

Modern tıp ile birlikte yürütülen bir alternatif tedavi yöntemi olan bioenerji yöntemi:

Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizmal hastalıklar,

Halsizlik, bitkinlik, yorgunluk durumları,

Strese bağlı olarak gelişen anksiyete, depresyon, panik atak, kaygı, bunaltı gibi psikolojik problemler,

Ülser, gastrit, kronik kabızlık, eklem ağrıları ve kireçlenme gibi hastalıklar,

Farenjit, bronşit, akciğer enfeksiyonları, eklem ağrıları,

Kısmi felç, bel ağrıları, kanser, beyin tümörü,

Migren, sinüzit, baş ve boyun ağrıları,

Kronik yorgunluk sendromu, epilepsi,

MS hastalığı, beyin felci, epilepsi,

Prostat, diyabet, pankreas ve böbrek hastalıkları,

Kas güçsüzlüğü ve denge bozukluğu gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.

Unutulmaması gereken en önemli nokta ise bioenerji uygulamasının hastalıkların teşhis ya da tedavisine karar veremeyeceğidir. Bioenerji, vücudun enerji dengelemesini sağlar. Tıbbi teşhisi yapılan hastalığın tedavisini destekleyen bir alternatif bir bilim dalıdır. Vücudun sistemik bozukluklarının ortadan kaldırılmasını destekleyerek tedavilere yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hastanın tıbbi tedavi ve kontrollerini aksatmaması önemli bir konudur.

Bioenerji Faydaları Nelerdir?

Vücudun kan dolaşım sistemini hızlandıran bioenerji tedavisi ile toksin maddelerin vücuttan daha hızlı atılması sağlanır.

Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini arttırır.

Yoğun ve stresli iş temposuna sahip kişilerin yaşadığı stres ve kaygı bozukluklarının giderilmesinde ve kronik yorgunluğun tedavi edilmesinde oldukça etkilidir.

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur.

Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişiyi rahatlatır.

Vücutta oluşan tüm ağrıların yok edilmesinde oldukça etkin bir rol oynar.

Vücudun kendi iç dengesini sağlamasına yardımcı olur.

Tıbbi olarak tanısı koyulmuş ve tedavisi yapılmaya başlanmış neredeyse tüm hastalıklarda tedaviyi tamamlayıcı rol oynar.

Dolaşım, boşaltım, sindirim ve sinir sistemlerinde oluşabilecek hasarlara karşı vücudu korur.

Bioenerji Seans Ücreti Ne Kadar?

Bioenerji seansında üç önemli nokta vardır: bioenerji uzmanı, bioenerji uygulanan kişi ve evrenin kozmik enerjisi. Bu üç öğe bir araya gelir ve bioenerji seansı oluşur.

Bioenerji tedavisinin bir seansı yaklaşık bir saat sürer.

Hastalığın tedavisi kişisel özelliklere ve hastalığın ilerleme durumuna, çeşidine göre değişiklik gösterir.

Bioenerji seans ücretleri de tedavi veren kurum ya da kişiye göre değişiklik gösterir. Ancak bioenerji seans ücretleri yasal olarak denetlenmektedir. Genel olarak bioenerji tedavisinin bir seansı 100 lira ile 300 lira arasında değişiklik gösterir.Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Sosyal Medya üzerinde bu sitede yazan resmi hesabımız dışında başka hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon Whatsapp numaramız ve Facebook adresimizdir. Resmi internet adresimiz www.medyumpapazgultekin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açabiliyorlar..

Hocamıza direk Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarda bize resim ve soyadı göndermek zorunda değilsiniz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahtekarlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve işlemler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar size özel seansta ve Whatsapp numaranıza yazılır..  Kişisel bilgiler talep edilmez. Gizlilik bizde esastır. Papaz Gültekin Efendi 1970 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız..


Size en uygun işlemi öğrenmek için bize ulaşın! (İletişim için Tıklayınız…)


Önemli Uyarı!
Medyum Papaz Gültekin Efendi’nin Facebook dışında herhangi bir sosyal mecrada hesabı bulunmamaktadır! Hocamıza sadece bu web sayfasında yer alan iletişim bilgileri veya Facebook aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnsanların zor durumlarını suistimal eden ahlaksız dolandırıcılara asla itibar etmeyelim.

Medyum Papaz Gültekin